کد: 8074-350986      تاریخ ایجاد: ۱۳۹۴ سه شنبه ۴ اسفند   تعداد بازدید : 1213

برگزاری نشست همفکری نمایشگاه جانبی روز بین‌الملل با حضور جمعی از دانشجویان خارجی دانشگاه

نشست همفکری نمایشگاه جانبی روز بین‌الملل دانشگاه با حضور مدیر توسعه امور بین‌المللی معاونت بین‌الملل و جمعی از دانشجویان خارجی دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بین‌الملل دانشگاه، نمایندگان دانشجویان خارجی از کشورهای افغانستان، کامرون، غنا، سوریه، عراق، نیجریه، کنیا، زیمباوه، پاکستان، نپال و بنگلادش در این نشست که دوشنبه 3 اسفند برگزار شد، حضور داشتند.

در آغاز، مدیر توسعه امور بین‌المللی معاونت بین‌الملل با اشاره به اینکه جشن روز بین‌الملل دانشگاه دوشنبه 17 اسفند در موزه ملی تاریخ علوم پزشکی برپا خواهد شد، گفت: چون سال‌های گذشته در این مراسم، غرفه‌هایی به دانشجویان خارجی دانشگاه اختصاص خواهد یافت.

دکتر شعبانی ادامه داد: امسال با توجه به افزایش تنوع کشورهایی که دانشجویان آن‌ها در دانشگاه علوم پزشکی تهران مشغول به تحصیل هستند، پیش‌بینی برپایی 20 تا 25 غرفه نمایشگاهی را کرده‌ایم.

وی با بیان اینکه دانشجویان خارجی نمایندگان کشورهای خود و دانشگاه علوم پزشکی تهران در این مراسم هستند، گفت: معرفی فرهنگ و آداب و رسوم کشورهای مختلف در کنار تجربیاتی که از تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی تهران به دست آورده‌اید در این غرفه‌ها قابل نمایش خواهد بود.

مدیر توسعه امور بین‌المللی معاونت بین‌الملل افزود: دانشجویان می‌توانند با پوشش سنتی کشور خود در این غرفه‌ها حاضر شوند و در قالب فیلم و عکس به بیان تجربیات خود بپردازند.

وی اضافه کرد: دانشگاه علوم پزشکی تهران از دانشجویانی که بهترین عکس‌ها را از جشن روز بین‌الملل تهیه کنند، تقدیر خواهد کرد.

دکتر شعبانی تصریح کرد: همچنین از سفرا، روسای دانشکده‌ها و اساتید دانشجویان خارجی برای حضور در این مراسم دعوت به عمل آمده است که فرصت مناسبی را جهت تعامل در اختیار دانشجویان قرار خواهد داد.

وی از چاپ کتاب Testimonial به مناسبت جشن روز بین‌الملل دانشگاه خبر داد و بیان داشت: در این کتاب نظرات دانشجویان در خصوص تحصیل و زندگی در دانشگاه به همراه تصاویری از آن‌ها منتشر خواهد شد.

این نشست با ارائه دیدگاه‌ها و نقطه نظرات دانشجویان خارجی در خصوص نمایشگاه جانبی جشن روز بین‌الملل دانشگاه به پایان رسید.

خبرنگار: مهناز وحیدی

نظر شما :
captcha
Close