کد: 8074-352335      تاریخ ایجاد: ۱۳۹۵ يکشنبه ۱۰ بهمن   تعداد بازدید : 900

طرح پرونده‌های دوره‌های تخصص و فلوشیپ دانشکده پزشکی در صد و هشتاد و یکمین نشست کمیته پذیرش دانشجویان خارجی

صد و هشتاد و یکمین نشست کمیته پذیرش دانشجویان خارجی با بررسی پرونده‌های دوره‌های تخصص و فلوشیپ در دانشکده پزشکی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بین‌الملل، در این نشست که شنبه 9 بهمن برپا شد، دکتر نفیسی، سرپرست دانشکده پزشکی، دکتر امینیان، رئیس دانشکده پزشکی پردیس بین‌الملل، دکتر شعبانی، مدیر توسعه امور بین‌الملل معاونت بین‌الملل، دکتر رضایی، معاون بین‌الملل دانشکده پزشکی، دکتر دشتی، سرپرست دانشجویان خارجی پردیس بین‌الملل و نمایندگان گروه‌های آموزشی بیماری‌های عفونی، چشم‌پزشکی، پوست و جراحی عمومی حضور داشتند.

در آغاز، یک پرونده گروه بیماری‌های عفونی، دو درخواست گروه پوست، دو پرونده گروه جراحی عمومی و سه پرونده گروه چشم‌پزشکی مطرح شد.

درخواست این متقاضیان از کشورهای پاکستان، عراق، نیجریه، سومالی و نپال جهت طرح برای تخصص بیماری‌های عفونی و گرمسیری، تخصص چشم‌پزشکی، فلوشیپ زجاجیه و شبکیه چشم، تخصص پوست و تخصص جراحی عمومی بررسی و با جذب دو نفر موافقت به عمل آمد.

همچنین در صد و هشتادمین نشست کمیته پذیرش دانشجویان خارجی که سه شنبه 5 بهمن در ستاد مرکزی برپا شد، 20 پرونده دوره‌های تحصیلات تکمیلی بررسی و 13 متقاضی پذیرفته شدند.

این متقاضیان از کشورهای افغانستان، پاکستان، هند، عراق، نیجریه، نپال، غنا، کامرون، گامبیا و اتیوپی درخواست تحصیل در دانشکده‌های پزشکی، بهداشت، توانبخشی و پرستاری و مامایی را ارائه کرده بودند.

در این نشست همچنین تجدیدنظر در بورسیه سال دوم و بالاتر سه دانشجوی بین‌الملل نیز مطرح شد که یک درخواست نظر مساعد اعضای حاضر را به دست آورد.

خبر و عکس: مهناز وحیدی

 

 

نظر شما :
captcha
Close