کد: 7921-353768      تاریخ ایجاد: ۱۳۹۶ يکشنبه ۱۹ آذر   تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۶ شنبه ۱۶ دي    تعداد بازدید : 310

نشست جمع بندی حضور دو متقاضی اروپایی در مرحله دوم برنامه مرحبا در دانشگاه

نشست جمع بندی حضور دو متقاضی اروپایی در مرحله دوم برنامه مرحبا، خانم آنا ایزابل و آقای دیوید دون لوپز در روز یکشنبه مورخ 19 آذر برگزار شد.

 

در این نشست دکتر لطفی، معاون بین الملل دانشکده فناوری های نوین و استاد راهنمای آقای لوپز، دکتر علاقبند، عضو هیئت علمی گروه روانپزشکی دانشکده پزشکی و استاد راهنمای خانم ایزابل، خانم آنا ايزابل باستوسماتا متقاضی PhD رشته روانشناسی در مرحله دوم برنامه مرحبا از كشور پرتغال ، آقای دیوید دون لوپز متقاضی Post-Doc رشته بازسازی بافت استخوانی در مرحله دوم برنامه مرحبا از کشور اسپانیا و کارشناسان بین الملل دانشگاه حضور داشتند.

طی این جلسه، دو متقاضی از تجربیات خود در مدت حضور در دانشگاه و زندگی در کشور ایران سخن گفتند. ایشان از فرصت به وجود آمده جهت آشنایی با فرهنگ و زبان ایرانی اظهار خشنودی کرده و بازخوردهای خود را ارائه دادند.  

در ادامه کلیات برنامه مرحبا ارزیابی و فرصت ها و چالش های آن بحث و تبادل نظر شد.

پروژه مرحبا، پروژه­ای در راستای تبادل دانشجو و استاد فیمابین دانشگاه­های ایرانی و اروپایی می­باشد، که در سه مرحله به اجرا درآمده و هم اکنون مرحله سوم آن در حال انجام است.

خانم دکتر لطفی و آقای دکتر علاقبند ضمن ارائه توضیحاتی پیرامون جزئیات فعالیت­های انجام شده توسط متقاضیان، حضور ایشان را در گروه­های مرتبط موفقیت آمیز اعلام نمودند. اساتید راهنمای متقاضیان با تشکر از جناب دکتر نکوفر و دیگر همکاران معاونت بین الملل اظهار داشتند: "پروژه های تبادل دانشجو در راستای حضور دانشگاه در عرصه های بین المللی و معرفی فرهنگ ایرانی و چهره علمی دانشگاهی کشورمان به جهانیان تاثیرگذار بوده و کمک میکند تصویر صحیح تری از کشور به دنیا عرضه کنیم."

دو متقاضی از زحمات اساتید خود و نیز همکاران معاونت بین الملل قدردانی کرده و با غذاهای مخصوص کشور خود از حضار پذیرایی کردند.

در پایان نیز هدایایی جهت یادبود به دانشجویان اهدا شد. 

 

تنظیم و تهیه خبر: ملیحه علاءالدینی

Close