کد: 9626-351583      تاریخ ایجاد: ۱۳۹۵ چهارشنبه ۶ مرداد   تعداد بازدید : 848

پذيرش دانشجوي كارشناسي ارشد آموزش پزشكي مجازي در نيمسال 1-96-95

به استحضار می¬رساند بر اساس مصوبه شورای آموزشی دانشگاه، گروه آموزش پزشکی دانشگاه با همکاری دانشکده مجازی، در نیمسال اول تحصیلی 96-95 در مقطع کارشناسی ارشد آموزش پزشکی به روش مجازی از میان اعضای هیات علمی علاقه مند دانشجو می پذیرد...

به استحضار می­رساند بر اساس مصوبه شورای آموزشی دانشگاه، گروه آموزش پزشکی دانشگاه با همکاری دانشکده مجازی، در نیمسال اول تحصیلی 96-95 در مقطع کارشناسی ارشد آموزش پزشکی به روش مجازی از میان اعضای هیات علمی علاقه­ مند دانشجو می­پذیرد.

پذیرش بر اساس بررسی سوابق حرفه­ای و شرکت در مصاحبه ساختارمندی که توسط گروه آموزش پزشکی برگزار می­شود انجام می­شود. خواهشمند است در صورت صلاح­دید دستور فرمایید مراتب به نحو مقتضی به اطلاع اعضای محترم هیات علمی آن گروه رسانده شود. اطلاعات بیشتر در مورد دوره به پیوست تقدیم می­گردد.

اعضای محترم هیات علمی دانشگاه که متقاضی ورود به دوره هستند می­توانند درخواست خود را به همراه حکم کارگزینی حداکثر تا تاریخ 27 مرداد ماه به آدرس ایمیل گروه آموزش پزشکی mededuc@tums.ac.ir ارسال نمایند.

علاقه­مندان می­توانند برای کسب اطلاعات تکمیلی به سایت مرکز مطالعات و توسعه آموزش دانشگاه (http://edc.tums.ac.ir) و دانشکده مجازی (http://etums.tums.ac.ir) مراجعه نمایند.

TUMS MSc admission information brochure final

 

نظر شما :
captcha
Close