کد: 9626-351958      تاریخ ایجاد: ۱۳۹۵ دوشنبه ۳ آبان   تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۵ دوشنبه ۳ آبان    تعداد بازدید : 1179

چهارمین دوره آکادمی ورزشی پائیزه و زمستانه دانشگاه علوم پزشکی تهران

احتراماً؛ با عنایت به علاقمندی و پیگیریهای مستمر بعمل آمده از سوی کارکنان و اعضای محترم هیأت علمی که فرزندانشان طی چهار ماهه گذشته در کلاسهای آکادمی ورزشی تابستانه دانشگاه حضور داشته اند...

احتراماً؛ با عنایت به علاقمندی و پیگیریهای مستمر بعمل آمده از سوی کارکنان و اعضای محترم هیأت علمی که فرزندانشان طی چهار ماهه گذشته در کلاسهای آکادمی ورزشی تابستانه دانشگاه حضور داشته اند، مدیریت تربیت بدنی دانشگاه در نظر دارد چهارمین دوره آکادمی ورزشی پائیزه و زمستانه دانشگاه علوم پزشکی تهران (ویژه فرزندان کارکنان و اعضای هیأت علمی) را طی نیمه دوم سال جاری برگزار نماید. این آکادمی ورزشی با هدف استمرار پرورش استعدادهای ورزشی شناخته شده در بین نونهالان دانشگاه و تقویت علاقه و انگیزه و نهادینه نمودن امر ورزش در خانواده کارکنان و اعضای محترم هیأت علمی برگزار می گردد. مهلت ثبت نام در این آکادمی حداکثر تا 12 آبان ماه جاری تعیین گردیده است.

ضمناً با عنایت به آغاز سال تحصیلی و لزوم عدم تداخل با زمان فعالیت مدارس، آکادمی ورزشی پائیزه و زمستانه دانشگاه در روزهای پنجشنبه (ویژه پسران) و جمعه (ویژه دختران) برگزار خواهد گردید. کلاسهای آموزشی مذکور در 6 رشته متنوع ورزشی شامل فوتسال، بسکتبال، والیبال، ایروبیک، شطرنج و ژیمناستیک و بطور اختصاصی در مقطع ابتدایی (کلاسهای اول تا ششم) برگزار می گردد.

لذا خواهشمند است دستور فرمائید مراتب به نحو مقتضی به اطلاع کارکنان و اعضای محترم هیأت علمی شاغل در آن حوزه رسانده شود تا در صورت تمایل، جهت ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر به مدیریت تربیت بدنی دانشگاه واقع در مجموعه ورزشی بزرگ شهید چمران، ساختمان اداری، طبقه دوم، اداره گسترش ورزشهای همگانی (اتاق 207) مراجعه و یا با شماره تلفن های 86013269 و 86013273  داخلی (223)  تماس حاصل فرمایند.

 

 

نظر شما :
captcha
Close