کد: 9626-352043      تاریخ ایجاد: ۱۳۹۵ دوشنبه ۲۴ آبان   تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۵ دوشنبه ۲۴ آبان    تعداد بازدید : 848

آزمايش خون به منظور ثبت نام در بانك اهداء سلولهاي بنيادي

همانگونه که مستحضرید هر ساله تعداد زیادی از انسان ها علی الخصوص هموطنانمان به بیماریهای وخیم خونی مبتلا می شوند که تنها راه درمان قطعی آنها پیوند سلولهای بنیادی خونساز از فرد دهنده سازگار می باشد....

همانگونه که مستحضرید هر ساله تعداد زیادی از انسان ها علی الخصوص هموطنانمان به بیماریهای وخیم خونی مبتلا می شوند که تنها راه درمان قطعی آنها پیوند سلولهای بنیادی خونساز از فرد دهنده سازگار می باشد.

با توجه به اهمیت این موضوع و در راستای مشارکت در نجات جان بیماران نیازمند ، در نظر است واحد خون گیری مرکز تحقیقات هماتولوژی ، خون و آنکولوژی از ساعت 8 الی 15 روز دوشنبه مورخ 1395/08/24 در طبقه همکف ستاد مرکزی دانشگاه (جنب سالن آمفی تئاتر) مستقر تا از کلیه داوطلبین علاقمند به ثبت نام در بانک اهداء سلولهای بنیادی از طریق خون برای انجام آزمایش HLA (آزمایش خون برای تعیین ژنتیک) اقدام گردد.

با عنایت به اینکه کلیه افراد سنین 18 تا 50 سال که آمادگی اهداء سلولهای بنیادی را داشته باشند می توانند عضو بانک داوطلبین اهداء سلولهای بنیادی شوند لذا خواهشمند است مراتب به نحو مقتضی به کارکنان و دانشجویان آن واحد اطلاع رسانی گردد تا در صورت تمایل در انجام آزمایش مزبور شرکت نمایند.

 

 

 

نظر شما :
captcha
Close