کد: 9626-352165      تاریخ ایجاد: ۱۳۹۵ چهارشنبه ۱ دي   تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۵ چهارشنبه ۱ دي    تعداد بازدید : 760

برنامه زمان بندي مجموعه استخر و سوناي دانشگاه (زمستان 1395)

برنامه زمان بندي مجموعه استخر و سوناي دانشگاه (زمستان 1395)...

      احتراماً، بدینوسیله برنامه زمان بندی مجموعه استخر و سونای دانشگاه طی زمستان  سال 1395 به شرح پیوست جهت استحضار و استفاده لازم ایفاد می گردد. لذا خواهشمند است دستور فرمائید مراتب به نحو مقتضی به اطلاع کارکنان، دانشجویان و اعضای محترم هیأت علمی علاقمند به فعالیتهای ورزشی در آن حوزه رسانده شود.

لازم به ذکر است در برنامه زمان بندی مجموعه استخر و سونای دانشگاه طی زمستان سال جاری، علاوه بر سانسهای متعدد تفریحی جهت استفاده عموم دانشجویان و کارکنان دانشگاه، سانسهای اختصاصی جهت استفاده اعضای محترم هیأت علمی، مدیران اجرایی دانشگاه، ایثارگران، بازنشستگان، واحدهای متقاضی در سطح دانشگاه، مدرسه شنا (ویژه فرزندان کارکنان و اعضای هیأت علمی)، تمرین تیمهای منتخب دانشگاه و سانسهای آموزشی به تفکیک در هر دو بخش بانوان و آقایان پیش بینی گردیده است.

همچنین سالن های بدنسازی، تنیس روی میز و ورزشهای تفریحی (فوتبال دستی، دارت) مجموعه استخر و سونای دانشگاه نیز کماکان در طول ساعات فعالیت استخر، آماده ارائه خدمات به ورزشکاران و مراجعین گرامی می باشد.

مزید استحضار همکاران محترم شاغل در آن حوزه، با عنایت به اینکه فاز اول طرح اتوماسیون فضاهای ورزشی از سال گذشته برای نخستین بار در سطح دانشگاه و با هدف تأمین حقوق و منافع همکاران محترم دانشگاهی و فراهم نمودن امکان استفاده اختصاصی  آنان از مجموعه استخر و سونای شهید توکلی راه اندازی گردیده است، لذا تردد کلیه مراجعین محترم به این مجموعه ورزشی، صرفاً با ارائه کارت عضویت دانشگاهی (شامل کارت دانشجویی، پرسنلی، عضویت هیأت علمی و یا کارت ویژه اعضای خانواده) صورت خواهد پذیرفت.

برای دریافت برنامه بر روی لینک زیر کلیک کنید :

برنامه

نظر شما :
captcha
Close