کد: 9626-352309      تاریخ ایجاد: ۱۳۹۵ دوشنبه ۴ بهمن   تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۵ دوشنبه ۴ بهمن    تعداد بازدید : 776

فراخوان ثبت نام در دوره هاي آموزشي رشته هاي آبي

برگزاری کلاسهای آموزشی فصلی در رشته های مختلف ورزشی، مدیریت تربیت بدنی دانشگاه در نظر دارد طی نیمه دوم زمستان سال جاری نسبت به برگزاری دوره های جدید آموزشی در سه رشته مختلف شنا ، حرکات اصلاحی در آب و بدنسازی در محل مجموعه استخر و سونای دانشگاه (شهید توکلی) اقدام نماید...

احتراماً، در ادامه برگزاری کلاسهای آموزشی فصلی در رشته های مختلف ورزشی، مدیریت تربیت بدنی دانشگاه در نظر دارد طی نیمه دوم زمستان سال جاری نسبت به برگزاری دوره های جدید آموزشی در سه رشته مختلف شنا (در هر دو بخش آقایان و بانوان در دو رده سنی بزرگسالان و فرزندان کارکنان)، حرکات اصلاحی در آب و بدنسازی (بطور اختصاصی ویژه بانوان) در محل مجموعه استخر و سونای دانشگاه (شهید توکلی) اقدام نماید. دوره های آموزشی مذکور در قالب 12 جلسه تنظیم گردیده و زمان شروع آن از 9 بهمن ماه خواهد بود. مهلت ثبت نام جهت شرکت در این دوره های آموزشی حداکثر تا 6  بهمن ماه تعیین گردیده است.

جهت ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، به مجموعه استخر و سونای شهید توکلی (واقع در دانشکده پرستاری و مامایی) مراجعه و یا با شماره تلفن 66420738 تماس حاصل فرمایند.لازم به ذکر است به دلیل محدودیت ظرفیت، اولویت بندی متقاضیان محترم بر اساس زمان ثبت نام آنان صورت خواهد گرفت.

 

 

نظر شما :
captcha
Close