کد: 9626-353386      تاریخ ایجاد: ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۶ شهريور   تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۸ شهريور    تعداد بازدید : 3963

قابل توجه دانشجویان جدیدالورود 97-96 در خصوص  هزينه هاي دوره و نحوه پرداخت شهریه های آموزشی سال تحصیلی 97-96

 هزينه هاي دوره و نحوه پرداخت شهریه های آموزشی سال تحصیلی 97-96 به شرح ذیل اعلام می گردد:

1. شهریه دروس اصلی و دروس پیش نیاز به عهده دانشجو بوده و با توجه به الگوی نظام پرداخت سالیانه، شهریه های آموزشی هر نیمسال تحصیلی بر اساس نرخ نامه همان سال تحصیلی و در ابتدای هر نیمسال تحصیلی اخذ می گردد.

2. شهریه تحصیلی سالیانه به استناد بهای تمام شده خدمات آموزشی متناسب با نرخ تورم و مشمول افزایش سنواتی خواهد بود.

3. به منظور تکمیل فرآیند مالی ضروری است دانشجویان نسبت به واریز نقدی مبلغ مندرج در جدول ذیل به حساب درآمدهای غیر درمانی دانشگاه  علوم پزشکی تهران، به طور علی الحساب، از طریق مراجعه به کلیه شعب بانک ملت اقدام نمایند. به محض تصویب نرخ های شهریه سال تحصیلی جدید مبالغ قطعی شهریه جهت واریز مابه التفاوت اعلام خواهد شد.

جدول میزان علی الحساب شهريه هاي آموزشي نیمسال اول سال تحصیلی97-96 

مقطع تحصیلی

رشته تحصیلی

مبلغ علی الحساب شهریه آموزشی (ریال)

دکترای عمومی

داروسازی

110،000،000

کارشناسی

کلیه رشته ها

60،000،000

 

مدارک لازم برای تکمیل فرآیند مالی:

1. دانشجویان محترم جهت واریز شهریه های آموزشی به طریق زیر اقدام نمایند:

  • واریز مبلغ به شماره حساب 2761900442 بانک ملت به نام درآمدهای غیر درمانی دانشگاه علوم پزشکی تهران با درج شناسه های پرداخت مرتبط و ارائه اصل فیش مربوطه به حوزه مالی معاونت بین الملل در زمان ثبت نام:
  • دانشجویان رشته داروسازی 1110050468
  • دانشجویان مقطع کارشناسی (کلیه رشته ها) 1110000438
  • توجه:  درج کد شناسه صحیح مورد تاکید خواهد بود.

 

2. ارائه اصل و کپی سند تعهد محضری (دریافت فرم تعهد محضری)

توجه 1:  لازم است تعهد نامه محضری از لینک مربوطه دریافت و پیرینت گرفته شود  و در یکی از دفاتر اسناد رسمی کشور (ترجیحاً نزدیک محل اقامت خود)  تنظیم و به همراه سایر مدارک در روز ثبت نام ارائه گردد.

توجه 2: ارائه مدارک فوق در روز ثبت نام به واحد مالی الزامی است و ثبت نام قطعی و نهایی دانشجو منوط به تکمیل فرآیند مالی می باشد.

توجه 3: سند تعهد محضری سندی است که بر اساس اطلاعات متقاضی(دانشجو) و ضامن در یکی از دفاتر اسناد رسمی کشور تنظیم شده باشد.

توجه 4: دانشجویان محترم توجه داشته باشند حضور دانشجو و ضامن با ارائه مدارک لازم برای احراز هویت در دفاتر اسناد رسمی الزامی است.

توجه 5: با توجه به اینکه حداقل زمان لازم جهت تائید تعهد محضری در دفاتر اسناد رسمی دو روز کاری می باشد لذا پیشنهاد می گردد قبل از شروع فرآیند مالی نسبت به تنظیم و دریافت این سند از دفترخانه اقدام گردد.

به منظور تسهیل فرآیند اخذ سند تعهد محضری فهرست دفاتر اسناد رسمی کشور به همراه مشخصات آن از طریق لینک زیر قابل دسترس است.

http://www.notary.ir/registries_list

 

 

نظر شما :
captcha
Close