کد: 9626-354824      تاریخ ایجاد: ۱۳۹۷ يکشنبه ۱ مهر   تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۷ يکشنبه ۱ مهر    تعداد بازدید : 9803

فراخوان ثبت تجارب مدیران و کارکنان نظام سلامت

فراخوان ثبت تجارب مدیران و کارکنان نظام سلامت...

با سلام و احترام؛

تجربه و انتقال آن به عنوان مبنای رشد و توسعه سرمایه‌های فکری در سازمان می‌تواند در یادگیری و بروز عکس العمل در مواجهه مجدد با رخدادهای محیطی نقش موثری ایفا نماید. شیوه بکارگیری مفاهیم علمی و یادگیری از تجارب به منظور کاهش خطا، مهمترین چالش سازمان‌ها محسوب می‌شود. همچنین بهترین شیوه مدیریت تعارضات سازمانی، شناخت ریشه تعارض و حل آن با ایجاد تعامل سازنده میان کلیه کارکنان خواهد بود.

تدوین و مستندسازی تجارب، یکی از بهترین روش‌های جلوگیری از بروز تعارض در دانشگاه می‌باشد. از اینرو به منظور ارتقای آموزش، هم‌آموزی و یادگیری سازمانی، امکان ثبت تجربه‌های مدیران و کارکنان نظام سلامت در سامانه وزارت بهداشت بصورت یکپارچه به آدرس و موضوعات ذیل مهیا گردیده است (دستورالعمل ثبت تجارب، فرآیند و پوستر آن در فایل پیوست موجود می‌باشد). خواهشمند است این فراخوان به نحو شایسته اطلاع‌رسانی شده و در راستای عضویت در سامانه مذکور و ثبت تجارب خود اقدام فرمایید. لازم به ذکر است تجارب ثبت شده متعاقبا در دسترس همکاران قرار گرفته و در پایان سال ضمن تقدیر از تجارب برتر، جوایزی به تجربه‌نگار برتر، اهدا خواهد شد. http://exm.behdasht.gov.ir

 

تجارب مرتبط با:

ارائه خدمات آموزشی و  بهداشتی درمانی- نظارت بر خدمات آموزشی و  بهداشتی درمانی- پژوهش در حوزه سلامت- ارائه خدمات اداری و مالی- ارائه خدمات فنی و مهندسی- ارائه خدمات فناوری اطلاعات- تجارب مبتنی بر صیانت از حقوق شهروندی و سایر تجارب مرتبط با دانشگاه علوم پزشکی تهران.

نظر شما :
captcha
Close