کد: 1287-353433      تاریخ ایجاد: ۱۳۹۶ دوشنبه ۱۰ مهر   تعداد بازدید : 379

تقدیر از دانشگاه علوم پزشکی تهران در کنفرانس بین‌المللی اعتباربخشی دانشگاهی اسیک

دانشگاه علوم پزشکی تهران به پاس فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی و بین‌المللی در کنفرانس بین‌المللی اعتباربخشی دانشگاهی اسیک (ASIC) مورد تقدیر قرار گرفت و جایزه مشارکت ممتاز در آموزش بین‌المللی را دریافت کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بین‌الملل، دکتر نکوفر، مدیر روابط بین‌الملل، اعتبابخشی و رتبه‌بندی معاونت بین‌الملل با اعلام این خبر گفت: نمایندگان دانشگاه 29 و 30 شهریورماه در کنفرانس بین‌المللی اعتباربخشی دانشگاهی که توسط موسسه اعتباربخشی اسیک (ASIC) در کوالالامپور برگزار شد، شرکت کردند.
وی تصریح کرد: در این گردهمایی بین‌المللی سخنرانی‌هایی مفیدی با موضوع بین‌المللی سازی آموزش عالی، جذب دانشجوی بین‌الملل، تضمین کیفیت و ارتقاء در آموزش عالی، بازاریابی بین‌المللی و همکاری با کارگزاران در کشورهای مختلف توسط سخنرانان ارائه شد.
مدیر روابط بین‌الملل، اعتباربخشی و رتبه‌بندی معاونت بین‌الملل از ایراد سخنرانی خود با عنوان "بین‌المللی سازی آموزش عالی، تجربه دانشگاه علوم پزشکی تهران" در این گردهمایی بین‌المللی خبر داد.
دکتر نکوفر موضوع اصلی این سخنرانی را فعالیت‌های اخیر دانشگاه از جمله ساختار دبیرخانه شبکه تضمین کیفیت و اعتباربخشی بین‌المللی (IQAAN) عنوان کرد و افزود: همچنین پیشنهادات اصولی در روش اعتباربخشی نیز مطرح و درخواست بهبود شاخص‌های بین‌المللی اسیک ارائه شد.
وی اظهار داشت: تجربه IQAAN در دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز به عنوان مدلی قابل اقتباس برای دانشگاه‌های دیگر دنیا که اعتباربخشی بین‌المللی را آغاز کرده‌اند، تشریح شد.
وی تصریح کرد: در حاشیه کنفرانس بین‌المللی اعتباربخشی دانشگاهی اسیک، غرفه دانشگاه علوم پزشکی تهران میزبان شرکت‌کنندگان دانشگاه‌های حاضر بود و نمایندگان دانشگاه در این فرصت به تبادل اطلاعات و بررسی زمینه‌های همکاری با یکدیگر پرداختند.
مدیر روابط بین‌الملل، اعتباربخشی و رتبه‌بندی معاونت بین‌الملل افزود: موسسه اعتباربخشی اسیک از دانشگاه علوم پزشکی تهران به جهت فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی و بین‌المللی تقدیر و جایزه مشارکت ممتاز در آموزش بین‌المللی را به دانشگاه اعطاء کرد.
گفتنی است در این همایش دکتر رقیه گندمکار، سپیده جاودان فرد، دکتر مریم صابری نمین، مهندس بهاره کاشیان و دکتر احمدرضا صادقی به ترتیب از معاونت‌های آموزشی، بین‌الملل، پژوهشی، توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی منابع و دانشجویی دانشگاه حضور داشتند.
همچنین از دکتر محمدحسین نکوفر به عنوان راهبری ممتاز در گسترش و هدایت پژوهش‌های بین‌المللی (Outstanding Leadership in International Medical Research ansd Development) با اهدای جام یادبودی تقدیر شد.
هیأت اعزامی دانشگاه در پایان این کنفرانس، از دانشگاه لیمکوکوینگ مالزی (Limkokwing) که همانند دانشگاه علوم پزشکی تهران دارای مدرک اعتباربخشی ممتاز (Premier) است، بازدید کرد.

جهت مشاهده پاورپوینت سخنرانی دکتر محمدحسین نکوفر کلیک کنید.

جهت مشاهده کلیه سخنرانی های ارائه شده در این همایش کلیک کنید.

رمز عبور: kl2017

 

خبر: مهناز وحیدی

نظر شما :
captcha
Close