کد: 1287-354507      تاریخ ایجاد: ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۹ خرداد   تعداد بازدید : 393

برگزاری چهاردهمین جلسه فصلی معاونت بین الملل دانشکده پزشکی در مجتمع بیمارستانی امیراعلم

جلسه شورای فصلی معاونین بین الملل گروه های آموزشی و بیمارستان های تابعه دانشکده پزشکی در مجتمع بیمارستانی امیراعلم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امیراعلم، این جلسه روز یکشنبه 27 خرداد 97 از ساعت 12 تا 16 با حضور دکتر کردی، معاون بین الملل دانشگاه، دکتر رضایی، معاون بین الملل دانشکده پزشکی، دکتر جعفریه، رئیس و مهندس رضائیان زاده، مدیر مجتمع بیمارستانی امیراعلم برگزار شد.
جلسه ابتدا با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز شد سپس دکتر جعفریه ضمن خوشامدگویی و خیر مقدم به میهمانان و شرکت کنندگان توضیحاتی بیان کرد.
در ادامه، دکتر قارونی، رئیس بخش قلب مجتمع به تشریح تاریخچه بیمارستان امیراعلم پرداخت و در ادامه دکتر آل سعیدی، معاون بین الملل این مرکز با ارائه برنامه استراتژیک چهارساله به تشریح فعالیت های بین المللی انجام شده و اهداف و فعالیت های پیش رو  پرداخت.
همچنین  دکتر دبیری، معاون بین الملل گروه گوش و حلق و بینی اهداف معاونت بین الملل در گروه گوش و حلق و بینی مجتمع بیمارستانی امیراعلم به عنوان قطب این تخصص در کشور را تشریح و تبیین کرد.
دکتر سید حسینی، مدیر فناوری اطلاعات دانشکده پزشکی به همراه مهندس عبدالهی، سرپرست مدیریت شبکه و ارتباطات معاونت بین الملل با معرفی وب سایت جدید دانشکده پزشکی و آموزش نحوه بارگذاری مطالب در سایت، به معرفی شاخص های ارتقای کیفیت محتوای وب سایت انگلیسی دانشکده پرداختند.
دکتر رضایی نیز به جمع بندی نکات مهم مطرح شده در جلسه پرداخت و با اشاره به لزوم توجه به حیطه بین الملل فعالیت های مراکز درمانی اشاعه و گسترش این حوزه را از مدعوین و معاونین بین الملل حاضر در جلسه خواستار شد.
سپس دکتر کردی، معاون بین الملل دانشگاه درباره نحوه ارتباط با کشورهای همسایه سخن گفت و از زحمات دکتر جعفریه تقدیر و تشکر کرد.
و ی افزود: بیمارستان امیراعلم مرجع علمی منطقه در بحث گوش و حلق و بینی است.
در انتها نیز به نقطه نظرات مدعوین با حضور دکتر کردی، دکتر رضایی و دکتر جعفریه پاسخ داده شد.

نظر شما :
captcha
Close