کد: 1287-354795      تاریخ ایجاد: ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۵ شهريور   تعداد بازدید : 1132

اعلام جزییات ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان آزمون سراسری سال 97 پردیس بین‌الملل دانشگاه

ثبت‌نام اینترنتی پذیرفته‌شدگان دکترای عمومی داروسازی و کارشناسی علوم آزمایشگاهی، پرستاری و فیزیوتراپی آزمون سراسری سال 97 پردیس بین‌الملل دانشگاه از یکشنبه 25 شهریور ماه آغاز و تا سه‌شنبه 27 شهریور ادامه خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی معاونت بین‌الملل پذیرفته‌شدگان رشته مقاطع مذکور باید با تکمیل فرم‌ها و مدارک ثبت‌نام و وارد کردن کد ملی و شماره شناسنامه به عنوان کد کاربری و رمز عبور به نشانی سایت معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اینترنتی خود اقدام کنند.
ورودی‌های جدید پردیس بین‌الملل موظفند پس از تکمیل ثبت‌نام اینترنتی و دریافت رسید تائیدیه ثبت‌نام موقت خود، اول و دوم مهرماه با در دست داشتن اصل مدارک برای ثبت‌نام حضوری به کالج بین‌الملل دانشگاه واقع در بلوار کشاورز، خیابان حجاب، نبش کوچه اول، پلاک 3 مراجعه کنند.
تكميل فرم‌های ثبت‌نام و ارائه اصل فرم‌های تعهد شماره 1 و 3 و فرم مشخصات پذیرفته‌شدگان با امضاء دانشجو، اصل مدرک گواهی پايان دوره پیش‌دانشگاهی (كه تاريخ 31 شهريور ماه 97 اخذ شده باشد) براي داوطلبان نظام جديد آموزش متوسطه با مهر و امضاء مدير مركز پیش‌دانشگاهی و با قید نوع گواهي پیش‌دانشگاهی، بخش و شهرستان محل اخذ مدرك پیش‌دانشگاهی، اصل مدرك يا گواهي ديپلم متوسطه نظام جديد آموزش متوسطه و سال ما قبل ديپلم براي داوطلبان نظام جديد آموزش متوسطه با مهر و امضاء مدير دبيرستان و يا هنرستان از جمله مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام دانشجویان جدید الورود است.
این دانشجویان باید اصل گواهی‌نامه یا گواهی قبولی دوره متوسطه، اصل ريزنمرات دوره سه‌ساله متوسطه حاوي ریزنمرات و معدل كتبي نهايي، اصل ریزنمرات دوره پیش‌دانشگاهی حاوي ریزنمرات و معدل كتبي نهایی، اصل گواهينامه دوره چهارساله نظام قديم آموزش متوسطه با مهر و امضاء مدير دبيرستان، اصل شناسنامه، کارت ملی و کپی از تمامی صفحات آن، گواهي استفاده از سهمیه شهدا و ايثارگران، تصویر کارنامه قبولي اعلام نتايج اوليه آزمون  سراسري، كارت پايان يا معافيت از خدمت نظام‌وظیفه براي آقايان به‌ صورت كارت هوشمند يا گواهي تعويض از مراكز پليس+10 و 12 قطعه عکس 3 در 4 را نیز به همراه داشته باشند.
پذیرفته‌شدگان مشمول معافيت تحصيلي موظفند حداكثر تا يك ماه و با در دست داشتن يك قطعه عكس و تصوير گواهي پايان پیش‌دانشگاهی جهت صدور معافيت تحصيلي به معاونت آموزشی دانشكده مربوطه مراجعه کنند.
ورودی‌های جدید باید تصویر کارنامه اولیه و اعلام نتایج و رتبه‌های سازمان سنجش و تصویر کارنامه نهایی را با مراجعه به سایت این سازمان و لحاظ کردن شماره داوطلبی و شماره پرونده دریافت و به آدرس ایمیل gsia@tums.ac.ir ارسال کنند.
همچنین پذیرفته‌شدگان این واحد دانشگاهی باید نسبت به ارائه این اوراق و اسکن آن در زمان‌بندی مقرر اقدام کنند.
این در حالی است که دانشجويان پذیرفته شده پردیس بین‌الملل از نظر آموزشي و دانشجويي تابع آیین‌نامه‌ها، مقررات و ضوابط دانشگاه علوم پزشكي تهران هستند و هرگونه درخواست انتقال و مهماني آن‌ها به دانشگاه‌های دولتي تحت هر شرايطي ممنوع بوده و پذيرفته نخواهد شد.
ورودی‌های جدید پردیس بین‌الملل جهت مشاهده زمان شروع کلاس‌ها، برنامه هفتگی و کلاس‌ها باید به سایت دانشکده های داروسازی پردیس بین‌الملل، پیراپزشکی، پرستاری و مامایی و توانبخشی مراجعه کنند و همچنین می‌توانند با رجوع به سایت معاونت آموزشی پردیس بین‌الملل از  میزان شهریه دوره‌ها، نحوه پرداخت آن‌ها و مدارک لازم برای تکمیل فرآیند مالی آگاه شوند.
توضیح اینکه پذیرش افراد صرفاً بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش كشور خواهد بود و حضور پذیرفته‌شدگان در تمامي مراحل فرآيند ثبت‌نام در تاريخهای اعلام شده الزامي است.

جهت مشاهده برنامه عملیاتی فرآیند ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان مقطع دکترای عمومی )رشته داروسازی) و مقطع کارشناسی )علوم آزمایشگاهی، پرستاری و فیزیوتراپی) پردیس بین‌الملل اینجا کلیک کنید.

 

خبر: مهناز وحیدی

 

نظر شما :
captcha
Close