کد: 1287-355030      تاریخ ایجاد: ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۸ آبان   تعداد بازدید : 917

دانش‌آموزان مدرسه بین‌المللی سفارت پاکستان در تهران از دانشگاه علوم پزشکی تهران بازدید کردند

دومین دور بازدید دانش آموزان مدارس بین‌المللی از امکانات و توانمندی‌های دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بین‌الملل این بازدید یکشنبه 27 آبان با شرکت 35 دانش‌آموز خارجی از کشورهای بنگلادش، نیجریه، پاکستان، جمهوری چک، سریلانکا، رومانی، عراق، فلسطین و مراکش که در مدرسه بین‌المللی سفارت پاکستان در تهران مشغول به تحصیل هستند، انجام شد.
دکتر رضایی، معاون بین‌الملل دانشکده پزشکی در مراسم افتتاحیه پیشینه‌ای از دانشگاه و وضعیت کنونی این مجموعه ارائه کرد و پس از آن به پرسش‌های دانش آموزان پاسخ داد.
همچنین کارشناسان واحد پذیرش دانشجویان بین‌الملل دانشگاه‌های تهران و علوم پزشکی تهران نیز به بیان توضیحاتی در خصوص روند جذب متقاضیان خارجی پرداختند.
سپس دانش آموزان با همراهی کارشناسان واحدهای جذب و بازاریابی بین‌المللی و پذیرش دانشجویان بین‌الملل معاونت بین‌الملل از پردیس مرکزی دانشگاه، دانشکده پزشکی و تعدادی از دانشکده‌های زیرمجموعه دانشگاه تهران بازدید کردند.
این گروه با حضور در دانشکده دندانپزشکی از ظرفیت‌های دپارتمان‌های مختلف آموزشی این دانشکده دیدن کردند و در ادامه به بازدید موزه ملی تاریخ علوم پزشکی پرداختند.
توضیح اینکه دور اول بازدیدهای دانش آموزان بین‌المللی از دانشگاه علوم پزشکی تهران اردیبهشت 97 و با حضور دانش آموزان مدرسه تطبیقی دختران تهران برپا شد.
واحد جذب و بازاریابی بین‌المللی معاونت بین‌الملل با رویکرد معرفی توانمندی‌های دانشگاه و افزایش جذب دانشجویان بین‌المللی بازدیدهای دوره‌ای مدارس بین‌المللی را در برنامه‌های سال جاری خود تعریف کرده است.

 

خبر: مهناز وحیدی

نظر شما :
captcha
Close