کد: 1287-355202      تاریخ ایجاد: ۱۳۹۷ يکشنبه ۹ دي   تعداد بازدید : 522

برگزاری اولین کلاس آموزشی به روش زنده و آنلاین برای دانشجویان خارجی شعبه جزیره کیش پردیس بین‌الملل

با همکاری معاونت آموزشی پردیس بین الملل و شعبه جزیره کیش پردیس بین‌الملل دانشگاه و با استفاده از سامانه آموزش یادگیری سیمیا (SIMA-LMS)، برای نخستین بار امکان آموزش زنده و آنلاین دانشجویان بین‌الملل رشته پزشکی فراهم شد.

 

به گزارش روابط عمومی معاونت بین‌الملل، جمعه 7 دی‌ماه کلاس آموزشی دانشجویان بین‌المللی رشته پزشکی شعبه جزیره کیش پردیس بین‌الملل با بهره‌گیری از سامانه سیمیا (SIMIA-LMS) و با حضور استاد در تهران برگزار شد.
سامانه آموزش یادگیری سیمیا به مدت سه سال است که برای تدریس تعداد محدودی از واحدهای درسی رشته پزشکی دانشجویان خارجی پردیس بین‌الملل تهران و کیش مورد استفاده قرار می‌گیرد که امکان پخش زنده و آنلاین به ‌تازگی به آن افزوده شده است.
سامانه مذکور دارای قابلیت‌های منحصربه‌فرد دیگری چون ارزیابی حضور واقعی کاربر و تبدیل متن نوشتاری به صدا با گویش برخوردار است.
همچنین اسلایدها و مواد آموزشی مورد تدریس همراه با صوت در این سامانه قابل ‌دسترسی است ضمن اینکه دانشجو می‌تواند هر زمان که بخواهد به محتوای آموزشی دسترسی یابد و از طریق محیط گفتگو با استاد خود در تماس باشد.
توضیح اینکه مهرماه سال جاری با استفاده از سامانه سیمیا کارگاهی با عنوان"?How to present effectively" به صورت  زنده و آنلاین برگزار شد که مورد توجه دانشجویان بین‌الملل قرار گرفت.


 

تنظیم خبر: مهناز وحیدی

نظر شما :
captcha
Close