کد: 1287-355290      تاریخ ایجاد: ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۶ دي   تعداد بازدید : 340

با حضور دکتر متوسلی و دکتر پورغریب/مراسم تقدیر از دانشجویان برگزیده سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر وزارت بهداشت در شعبه جزیره کیش پردیس بین‌الملل برگزار شد

با حضور دکتر متوسلی، معاون دانشجویی و فرهنگی پردیس بین‌الملل و دکتر پورغریب، مدیر تربیت‌بدنی دانشگاه در شعبه جزیره کیش پردیس بین‌الملل طی مراسمی از دانشجویان برگزیده سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر وزارت بهداشت تقدیر و سالن ایروبیک خوابگاه سارا افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بین‌الملل، این مراسم چهارشنبه 12 دی ماه در خوابگاه سارا و با سخنرانی دکتر پورغریب، مدیر تربیت‌بدنی دانشگاه آغاز شد.
وی ضمن تشریح فعالیت‌های ورزشی پردیس بین‌الملل بر  توجه دانشجویان رشته پزشکی به ورزش و فعالیت‌های مؤثر در داشتن یک بدن سالم و اندام متناسب تأکید کرد.
دکتر متوسلی، معاون دانشجویی و فرهنگی پردیس بین‌الملل نیز ارتقاء سطح کمی و کیفی فعالیت‌های فرهنگی و ورزشی را در شعبه جزیره کیش پردیس بین‌الملل ضروری دانست و دانشجویان را به انجام فعالیت‌های فوق‌برنامه تشویق کرد.
سپس تعدادی از دانشجویان از فعالیت‌های صورت گرفته جهت رفاه حال دانشجویان در جزیره کیش تشکر کردند و به بیان نقطه نظرات و طرح مسائل خود در خصوص ارتقای سطح کیفی و کمی امکانات فرهنگی و ورزشی، تقویت ورزش‌های تیمی و گروهی و افزایش ظرفیت فعالیت‌های فرهنگی و دینی پرداختند.
در ادامه، از چهار دانشجوی بین‌المللی که در سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر وزارت بهداشت موفق به کسب مقام شده بودند و نیز مربی آن‌ها با اهدا لوح و هدایا تقدیر به عمل آمد.
مسئولیت برگزاری این مراسم را که 60 دانشجوی بین‌الملل از کشورهای عراق، پاکستان، هند، نیجریه، زیمباوه، غنا و سیرالئون در آن شرکت داشتند، زهرا حسین زاده، مسئول خوابگاه سارا برعهده داشت.
توضیح اینکه مفتائو فسینی، شریف یوسف، نصیب موسی و ادموند اوکلاه عضو تیم دوومیدانی دانشگاه بودند که مفتائو فسینی موفق به کسب دو مدال نقره در ماده‌های 100 متر و 200 متر این مسابقات شد.
همچنین این ورزشکار به همراه ادموند اوکلاه عنوان تیمی نایب‌قهرمانی در دوی 4 در 100 متر را کسب کردند و نصیب موسی نیز مقام چهارمی دوی 400 متر با مانع را به دست آورد.
 

تنظیم خبر: مهناز وحیدی

نظر شما :
captcha
Close