کد: 1287-355325      تاریخ ایجاد: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۹ دي   تعداد بازدید : 498

به منظور هماهنگی برای برگزاری هفتمین نشست منطقه‌ای مجمع جهانی سلامت/رئیس بین‌المللی مجمع جهانی سلامت با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش دیدار کرد

دکتر علی جعفریان، رئیس بین‌المللی مجمع جهانی سلامت و نماینده تام‌الاختیار دانشگاه در این مجمع با رویکرد هماهنگی برای برگزاری هفتمین نشست منطقه‌ای مجمع جهانی سلامت، با دکتر غلامحسین مظفری، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بین‌الملل، در این نشست که پنجشنبه 13 دی ماه در جزیره کیش برپا شد، دکتر تکیان، دبیر هفتمین نشست منطقه‌ای مجمع جهانی سلامت، دکتر عباسی، مشاور اجرایی معاون بین‌الملل دانشگاه و دکتر حسینی سده، مدیر توسعه منابع و پشتیبانی معاونت بین‌الملل نیز حضور داشتند.
دکتر تکیان، دبیر هفتمین نشست منطقه‌ای مجمع جهانی سلامت هدف از این دیدار را هماهنگی با سازمان منطقه آزاد کیش به عنوان شریک راهبردی دانشگاه در برگزاری هفتمین نشست منطقه‌ای مجمع جهانی سلامت عنوان کرد و بیان داشت: نشست مذکور 9 و 10 اردیبهشت 98 با حضور 200 سخنران از 80 کشور در جزیره کیش برگزار می شود و این در حالی است که نخستین نشست دانشجویی مجمع جهانی سلامت با شرکت دانشجویانی از سراسر جهان روز قبل از این گردهمایی برپا خواهد شد.
وی تصریح کرد: در ابتدا گزارشی از فعالیت‌هایی که تاکنون در خصوص برپایی این نشست منطقه‌ای صورت گرفته، ارائه شد.
دبیر هفتمین نشست منطقه‌ای مجمع جهانی سلامت افزود: همچنین دانشگاه علوم پزشکی تهران و فعالیت‌های بین‌المللی آن به طور جامع معرفی و وضعیت شعبه جزیره کیش و فرصت‌هایی که به واسطه دانشگاه برای منطقه آزاد کیش ایجاد می‌شود، تشریح شد.
دکتر تکیان با اشاره به تفاهم‌نامه‌ای که اوایل سال جاری میان رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران و مدیرعامل وقت سازمان منطقه آزاد کیش به امضاء رسیده، بیان داشت: براساس مفاد این تفاهم‌نامه مقرر شد امکانات سازمان منطقه آزاد کیش برای برگزاری، اسکان، امور پرواز و تبلیغات هفتمین نشست منطقه‌ای مجمع جهانی سلامت با دانشگاه علوم پزشکی تهران به اشتراک گذاشته شود.
وی افزود: در پایان این دیدار مقرر شد گروه کاری به منظور برنامه‌ریزی بهتر و سریع‌تر و هماهنگی برای انجام فعالیت‌های مشترک میان دانشگاه علوم پزشکی تهران و سازمان منطقه آزاد کیش تشکیل شود.
دبیر هفتمین نشست منطقه‌ای مجمع جهانی سلامت خاطرنشان کرد: نخستین جلسه این گروه کاری پنجشنبه 27 دی ماه برگزار خواهد شد.


 

 

خبر: مهناز وحیدی

نظر شما :
captcha
Close