کد: 1287-355387      تاریخ ایجاد: ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۶ بهمن   تعداد بازدید : 348

معاونت بین‌الملل دانشگاه سامانه الکترونیکی صدور کارت تردد مهمانان غیرایرانی را راه‌اندازی کرد

معاونت بین‌الملل دانشگاه اقدام به راه‌اندازی سامانه الکترونیکی صدور کارت تردد مهمانان غیرایرانی در وب‌سایت دانشگاه علوم پزشکی تهران کرده است.

به گزارش روابط عمومی معاونت بین‌الملل این سامانه در راستای تسهیل در رفت‌وآمد و حفظ شأن و منزلت مهمانان بین‌المللی، دانشمندان و اعضای هیأت‌علمی دانشگاه‌های خارجی که به منظور همکاری‌های آکادمیک و تبادلات علمی به واحدهای تحت پوشش دانشگاه مراجعه می‌کنند، ایجاد شده است.
دعوت‌کنندگان و مدیران هماهنگ‌کننده واحدهای زیرمجموعه دانشگاه می‌توانند با مراجعه به صفحه اصلی سایت دانشگاه، بخش خدمات الکترونیک، سامانه صدور کارت مهمان و یا آدرس http://guestcard.tums.ac.ir نسبت به ورود اطلاعات مهمانان غیرایرانی پیش از ورود آن‌ها اقدام کنند.
همچنین امکان دسترسی به سامانه الکترونیکی صدور کارت تردد مهمانان غیرایرانی از طریق تلفن همراه نیز فراهم شده است.
سامانه مذکور، کارت شناسایی مهمانان خارجی را به صورت الکترونیکی و ظرف کمترین زمان ممکن صادر می‌کند ضمن اینکه مراجعه‌کنندگان در همین سامانه امکان ارائه درخواست دریافت کارت شناسایی به صورت فیزیکی را نیز خواهند داشت.
این در حالی است که راهنمای درخواست و دریافت کارت تردد الکترونیکی و چاپی در این سامانه قابل‌مشاهده است.
گفتنی است لینک سامانه الکترونیکی صدور کارت تردد مهمانان غیر ایرانی بر روی سایت فارسی معاونت بین‌الملل دانشگاه، قسمت لینکهای مرتبط نیز برقرار شده است.

 

خبرنگار: مهناز وحیدی

نظر شما :
captcha
Close