کد: 1287-355429      تاریخ ایجاد: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۴ بهمن   تعداد بازدید : 913

دانشجویان بین‌المللی شعبه جزیره کیش پردیس بین‌الملل چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشتند

مراسم جشن پیروزی انقلاب اسلامی ایران با حضور دانشجویان بین‌المللی شعبه جزیره کیش پردیس بین‌الملل در خوابگاه سارا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بین‌الملل دانشگاه، این برنامه فرهنگی سه شنبه 23 بهمن با رویکرد بررسی نقش الهام‌بخش انقلاب اسلامی ایران در منطقه برپا شد.
طی این مراسم دانشجویان بین‌المللی از کشورهای پاکستان، افغانستان، سیرالئون، غنا، گامبیا و نیجریه با پوشیدن لباس‌های ملی خود در خصوص تاریخ و خاستگاه روز ملی کشورهایشان توضیحاتی را ارائه کردند و نیز از نقش انقلاب 57 ایران در گسترش روحیه استقلال‌طلبی و استکبارستیزی در این کشورها سخن گفتند.
سپس حسین زاده، مسئول خوابگاه سارا ضمن تشکر از حضور دانشجویان در جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران، دقایقی را با موضوع علل شکل‌گیری انقلاب مردمی ایران و لزوم تقویت روحیه استقلال‌طلبی و استکبارستیزی در میان همه ملت‌های آزاده دنیا و به خصوص دانشجویان صحبت کرد.
وی همچنین در خصوص برگزاری روز ملی تمامی کشورهایی که دانشجویان آن‌ها در شعبه جزیره کیش مشغول به تحصیل هستند تا پایان سال میلادی جاری قول مساعد داد.
این برنامه با حضور بیش از 40 دانشجوی مسلمان و مسیحی از ملیت‌های عراق، نیجریه، هند، غنا، سیرالئون، زیمباوه، گامبیا، پاکستان، افغانستان و عراق اجرایی شد.

 

نظر شما :
captcha
Close