کد: 1287-355492      تاریخ ایجاد: ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۲ اسفند   تعداد بازدید : 340

بازدید معاون درمان دانشگاه و رئیس شعبه دانشگاه در جزیره کیش از بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش

دکتر رضایی، معاون درمان دانشگاه و دکتر عباسی، رئیس شعبه دانشگاه در جزیره کیش به منظور بحث و بررسی پیرامون امضاء تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک با بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش، با دکتر اسدی، عضو هیأت‌امنای این بیمارستان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی معاونت بین‌الملل، این دیدار چهارشنبه 8 اسفند با همراهی دکتر حسین زاده، رئیس دانشکده علوم تغذیه و رژیم‌شناسی و دکتر محمودی، معاون بین‌الملل این دانشکده انجام شد.
در ابتدا، دکتر اسدی، عضو هیأت‌امنای بیمارستان بر لزوم ارتقای سطح کیفی درمان و به خصوص حضور مداوم متخصصان مجرب در بیمارستان کیش تأکید کرد.
وی با اشاره به اینکه دانشگاه علوم پزشکی تهران با توجه به ظرفیت بسیار بالایی که در زمینه تربیت متخصصان رشته‌های مختلف دارد، قطعاً می‌تواند همکاری‌های مؤثری با این بیمارستان داشته باشد، اظهار داشت: از مسئولان این دانشگاه می‌خواهیم که زمینه همکاری‌های آتی را فراهم سازند.
سپس دکتر رضایی، معاون درمان دانشگاه با تأیید مطالبی که از سوی عضو هیأت‌امنای بیمارستان کیش بیان شد، به معرفی ظرفیت‌های موجود دانشگاه در خصوص تربیت پزشکان مجرب رشته‌های تخصصی مختلف پرداخت.
وی همچنین بر چشم‌انداز روشن همکاری دانشگاه علوم پزشکی تهران با بیمارستان کیش تأکید کرد و افزود: شروع تعاملات جدی دو مجموعه منوط به طی مراحل اداری و اخذ مجوزهای لازم است ضمن اینکه روند عقد تفاهم‌نامه مشترک باید مورد بحث و بررسی طرفین قرار گیرد.
در ادامه، امیرکیانی، سرپرست بیمارستان کیش بخش‌ها، تجهیزات و امکانات این مجموعه به ویژه در حوزه گردشگری سلامت را معرفی کرد و اطلاعاتی در خصوص موفقیت‌های این مرکز در جذب بیماران ارائه داد.
در پایان نیز معاون درمان دانشگاه و هیأت همراه از تمامی بخش‌های بیمارستان و تجهیزات موجود بازدید کردند.

نظر شما :
captcha
Close