کد: 1287-355513      تاریخ ایجاد: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۵ اسفند   تعداد بازدید : 382

ارائه گزارش آماری اعزام به خارج از کشور دانشگاه طی سال 97 در هشتاد و ششمین جلسه شورای بورس دانشگاه

هشتاد و ششمین جلسه شورای بورس دانشگاه با ارائه گزارش آماری اعزام به خارج از کشور دانشگاه در سال 97 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بین الملل، در این نشست که چهارشنبه 15 اسفند برپا شد، دکتر کریمی، رئیس دانشگاه، دکتر کردی، دکتر سهراب پور، دکتر صحرائیان و دکتر حلبچی، معاونان بین‌الملل، آموزشی، تحقیقات و فناوری و دانشجویی دانشگاه، روسای دانشکده‌های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، پرستاری و مامایی، توانبخشی، پیراپزشکی، مجازی، علوم تغذیه و رژیم‌شناسی و فناوری‌های نوین پزشکی، دکتر حاجی فرج تبریزی، سرپرست مدیریت توانمندسازی بین‌المللی نیروی انسانی معاونت بین‌الملل و انصاری پور، کارشناس مسئول روابط دانشگاهی و امور بین‌الملل معاونت بین‌الملل حضور داشتند.
دکتر کردی، معاون بین‌الملل دانشگاه در آغاز، گزارش آماری اعزام به خارج از کشور دانشگاه در سال 97 را ارائه کرد و گفت: خوشبختانه با وجود نوسانات قیمت ارز و مسائل اقتصادی پیش رو، شرکت اعضای هیأت‌علمی و غیرهیأت‌علمی دانشگاه در دوره‌های فرصت مطالعاتی، مأموریت‌های آموزشی، کنگره‌های خارج از کشور و سفرهای برنامه‌ریزی‌شده روند کاهشی نداشته است.
وی مجموع اعزام اعضای هیأت علمی دانشگاه به کنگره‌های خارج از کشور طی سال 97 را 145 مورد اعلام کرد.
دکتر کردی به مقایسه آماری مشارکت اساتید دانشگاه در مأموریت آموزشی خارج از کشور طی چهار سال اخیر پرداخت و افزود: در سال 94، 4 مورد، در سال 95، 9 مورد در سال 96، 10 مورد و در سال 97 شاهد اعزام 24 عضو هیأت علمی بوده‌ایم.
معاون بین‌الملل دانشگاه همچنین از شرکت 14 عضو هیأت علمی دانشگاه در دوره‌های فرصت مطالعاتی خارج از کشور در سال جاری خبر داد و تصریح کرد: در نخستین جلسه شورای بورس دانشگاه در سال آتی، گزارش تحلیلی اعزام‌های خارج از کشور ارائه خواهد شد.
در ادامه، هفت درخواست فرصت مطالعاتی خارج از کشور، شش درخواست مأموریت آموزشی داخل کشور، یک درخواست مأموریت آموزشی خارج از کشور و یک درخواست سفر برنامه ریزی شده مطرح شد.
اعضای شورای بورس دانشگاه پس از انجام بررسی‌های لازم با 14 درخواست موافقت کردند.

 

 

 

خبر و عکس: مهناز وحیدی

نظر شما :
captcha
Close