کد: 1287-355983      تاریخ ایجاد: ۱۳۹۸ شنبه ۲۹ تير   تعداد بازدید : 314

دیدار و گفتگوی معاون دانشجویی و فرهنگی پردیس بین‌الملل با نمایندگان تشکل‌های دانشجویان خارجی شعبه جزیره کیش

دکتر الهه متوسلی، معاون دانشجویی و فرهنگی پردیس بین‌الملل با حضور در شعبه جزیره کیش پردیس بین‌الملل با نمایندگان تشکل‌های دانشجویان خارجی فعال در زمینه‌های علمی و فرهنگی دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بین‌الملل در ابتدای این جلسه که سه‌شنبه 25 تیرماه برپا شد، زهرا حسین زاده، کارشناس فرهنگی شعبه کیش بخشی از فعالیت‌های دانشجویی این مجموعه را تشریح کرد.
دکتر متوسلی، معاون دانشجویی و فرهنگی پردیس بین‌الملل نیز به دانشجویان حاضر برای انجام فعالیت‌های متنوع دانشجویی و فرهنگی تبریک گفت و به بیان توضیحاتی در خصوص لزوم ارتقای سطح کیفی فعالیت‌های فرهنگی در جزیره کیش و نیز تشویق دانشجویان به شرکت در امور فوق‌برنامه پرداخت.
سپس دانشجویان از امکانات رفاهی که در اختیار آنها قرار گرفته، قدردانی کرده و به بیان مسائل مربوط به ارتقای سطح کیفی و کمی فعالیت‌های تیمی و گروهی و افزایش ظرفیت فعالیت‌های فرهنگی و ورزشی پرداختند.
معاون دانشجویی و فرهنگی پردیس بین‌الملل نیز با سعه‌صدر به مسائل مطرح ‌شده پاسخ داد و بر اهمیت ادامه روند اجرای فعالیت‌های فرهنگی و دانشجویی تأکید کرد.
دکتر متوسلی با معرفی کمیته‌های دانشجویی فعالیت‌های بین‌الملل از دانشجویان خواست قبل از عزیمت به تهران شرح فعالیت‌های موردنظر خود را در قالب این کمیته‌ها به مسئولان مربوطه ارائه دهند.

وی همچنین در ادامه با جمعی از کارشناسان شعبه جزیره کیش پردیس بین‌الملل دیدار و گفتگو کرد. 
طی این نشست نیز دکتر محمد عباسی، رییس شعبه جزیره کیش پردیس بین‌الملل از حضور مستمر معاون دانشجویی و فرهنگی پردیس بین‌الملل در میان همکاران و دانشجویان این مجموعه از دانشگاه قدردانی و بر لزوم ارتباط مؤثر میان واحدهای مختلف معاونت بین‌الملل تأکید کرد.
وی با تشریح فعالیت‌های گوناگون فرهنگی، علمی و ورزشی صورت گرفته در طول سال تحصیلی گذشته، عملکرد شعبه جزیره کیش پردیس بین‌الملل در این زمینه را مثبت ارزیابی کرد.
در ادامه، دکتر متوسلی با ابراز خرسندی از روند کلی حاکم بر فعالیت‌های دانشجویی در شعبه جزیره کیش و خط مشی معاونت دانشجویی و فرهنگی در حمایت هرچه بیشتر از فعالیت‌های این حوزه، از همه همکارانی که صادقانه در این امر کوشیده‌اند، تشکر کرد.
معاون دانشجویی و فرهنگی پردیس بین‌الملل همچنین تشکیل کمیته‌های دانشجویی فعالیت بین‌الملل در سال گذشته را به فال نیک گرفت و ضمن شرح اهداف تشکیل این کمیته‌ها، آن را فرصتی برای بالفعل شدن پتانسیل‌های مختلف دانشجویان دانست.
وی در پایان با اهدای لوح از زحمات بی‌شائبه دکتر سحر بذرافکن در واحد دانشجویی و فرهنگی شعبه کیش تقدیر کرد و زهرا حسین زاده را به عنوان جایگزین وی معرفی کرد.

 

تنظیم خبر: مهناز وحیدی


 

نظر شما :
captcha
Close