کد: 1287-356095      تاریخ ایجاد: ۱۳۹۸ سه شنبه ۵ شهريور   تعداد بازدید : 397

با هدف جذب گرنت از منابع خارجی/دومین کارگاه گرنت نویسی ویژه اعضای هیأت‌علمی دانشگاه برگزار شد

در راستای بین‌المللی سازی فعالیت‌های پژوهشی دانشگاه دومین کارگاه گرنت نویسی (Grant Writing) براساس استاندارد NIH آمریکا و ویژه اساتید و اعضای هیأت‌علمی دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بین‌الملل، این کارگاه یکشنبه و دوشنبه 3 و 4 شهریور 98 به همت معاونت پژوهشی پردیس بین‌الملل و در ساختمان شماره دو معاونت بین‌الملل دانشگاه برگزار شد.
دکتر احمد اسماعیل‌زاده، معاون پژوهشی پردیس بین‌الملل با اشاره به اینکه کارگاه گرنت نویسی هر شش ماه با مشارکت معاونت پژوهشی دانشگاه برگزار می‌شود، گفت: هدف از برگزاری این کارگاه‌ها اخذ گرنت از منابع خارجی برای اساتید دانشگاه است.
وی افزود: در دومین کارگاه گرنت نویسی که با حضور دکتر مهدی میرباقری از اساتید دانشگاه علوم پزشکی تهران و دانشگاه Northwestern آمریکا برگزار شد، نکات عملی مربوط به نگارش گرنت‌های تحقیقاتی با حضور 16 نفر از اعضای هیأت‌علمی دانشکده‌ها و مراکز تحقیقاتی دانشگاه مورد بحث قرار گرفت.
معاون پژوهشی پردیس بین‌الملل با بیان اینکه در کارگاه مذکور پروپوزال نویسی بر اساس استاندارد NIH آمریکا و همچنین انواع گرنت‌های مختلف NIH آمریکا بحث و جزییاتی ارائه شد، گفت: دکتر میرباقری همچنین اهداف ویژه، نوآوری و اهمیت، روش اجرا و نحوه نوشتن رزومه و نکات مهم دیگر در رابطه با پروپوزال نویسی را به طور کامل و با ذکر مثال بیان کرد.
دکتر اسماعیل زاده از پیگیری پروپوزال‌های نوشته شده توسط شرکت‌کنندگان تا حصول نتیجه خبر داد و اظهار داشت: معاونت پژوهشی پردیس بین‌الملل دانشگاه پیگیری لازم در این خصوص را انجام می‌دهد تا این پروپوزال‌ها نهایی شده و منجر به اخذ گرنت از منابع خارجی شوند. 
وی لازمه دستیابی به اهداف بین‌المللی را آشنایی گسترده‌تر اساتید و اعضاء هیأت‌علمی با همکاری‌های بین‌المللی دانست و اظهار داشت: معاونت بین‌الملل دانشگاه برای رسیدن به این هدف تمام تلاش خود را به کار گرفته و حمایت‌های لازم را انجام خواهد داد.
 

 

جهت مشاهده گراف نظرسنجی از شرکت کنندگان در کارگاه گرنت نویسی اینجا کلیک کنید.

 

تنظیم خبر و عکس: مهناز وحیدی

نظر شما :
captcha
Close