کد: 1287-356124      تاریخ ایجاد: ۱۳۹۸ يکشنبه ۱۷ شهريور   تعداد بازدید : 330

شرکت دانشجویان بین‌المللی شعبه جزیره کیش پردیس بین‌الملل در آزمون جامع علوم پایه پزشکی عمومی

آزمون جامع علوم پایه پزشکی عمومی در شعبه جزیره کیش پردیس بین‌الملل دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بین‌الملل، این آزمون پنجشنبه 14 شهریور 98 و با حضور 44 دانشجوی خارجی شعبه جزیره کیش برگزار شد.
آزمون جامع علوم پایه پزشکی عمومی با رعایت تمامی موارد شیوه‌نامه اجرایی آن و با حضور نهادهای امدادی در حالی در شعبه جزیره کیش پردیس بین‌الملل برگزار شد که شرکت‌کنندگان نخستین گروه از دانشجویان خارجی بودند که تحصیلات خود را در مقطع علوم پایه در این شعبه به اتمام رسانده‌اند.
این آزمون به صورت چهارگزینه‌ای و هم‌زمان با حوزه‌های آزمونی سراسر کشور برگزار و کلید سؤالات بعدازظهر همان روز بر روی سایت قرار گرفت.  
دکتر سید ابراهیم اسکندری، نماینده معاون آموزش دانشگاه و ناظر آزمون، رسول‌زاده، مسئول حراست معاونت بین‌الملل، دکتر سحر بذرافکن، مسئول برگزاری آزمون و عمادالدین نراقی، نماینده معاونت آموزشی پردیس بین‌الملل نظارت بر برگزاری این آزمون را برعهده داشتند.
نتایج نهایی علوم پایه پزشکی عمومی روز یکشنبه 24 شهریورماه به مرکز سنجش آموزش پزشکی ارسال خواهد شد.
توضیح اینکه هم‌اکنون بیش از 140 دانشجوی پزشکی عمومی از پانزده کشور جهان در شعبه کیش پردیس بین‌الملل مشغول به تحصیل هستند که پس از اتمام دروس خود در مقطع علوم پایه و قبولی در آزمون جامع علوم پایه برای ادامه تحصیل به تهران منتقل می‌شوند.

 

نظر شما :
captcha
Close