کد: 1287-356164      تاریخ ایجاد: ۱۳۹۸ سه شنبه ۲ مهر   تعداد بازدید : 285

مراسم آغاز سال تحصیلی جدید در شعبه کیش پردیس بین‌الملل دانشگاه برگزار شد

به همت واحد فرهنگی و دانشجویی شعبه کیش پردیس بین‌الملل دانشگاه، مراسم آغاز سال تحصیلی جدید در میان استقبال دانشجویان بین‌المللی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بین‌الملل، در این مراسم که دوشنبه اول مهرماه 98 برگزار شد، ضمن خوشامدگویی به دانشجویان، مسئولان بخش‌های مختلف با آن‌ها دیدار و به ایراد نکات لازم برای شروع سال تحصیلی پرداختند.
سپس احسان رحیمی، مسئول امور عمومی شعبه کیش با ابراز خرسندی از حضور دوباره دانشجویان در دانشگاه، بر ادامه روند سخت‌کوشی آن‌ها به منظور پیشبرد اهداف آموزشی تأکید کرد.
وی همچنین از همه همکاران و دانشجویان حاضر خواست با همدلی و تلاش روزافزون خود در ارتقای هرچه بیشتر سطح آموزشی و فرهنگی دانشگاه مشارکت کنند.
در ادامه، سمانه زحمتکش و مهناز خسروی نژاد، مسئول آموزش و خوابگاه‌های دانشجویی شعبه کیش پردیس بین‌الملل مطالب موردنیاز و ضروری دانشجویان تا پایان سال تحصیلی را بیان کردند و به پرسش‌های آنان پیرامون مسائل آموزشی و خوابگاهی پاسخ دادند.
در پایان این مراسم نیز زهرا حسین زاده، مسئول واحد دانشجویی و فرهنگی شعبه کیش با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس، توضیحاتی پیرامون تشکیل کمیته‌های دانشجویی فعالیت‌های بین‌المللی که تیرماه سال جاری به تصویب رسید، ارائه داد.
وی از دانشجویان خواست به منظور اعتلای سطح فعالیت‌های فرهنگی و دانشجویی در این کمیته‌ها حضور فعال داشته باشند.
توضیح اینکه مراسم آغاز سال تحصیلی جدید در شعبه کیش پردیس بین‌الملل با حضور بیش از چهل دانشجو از کشورهای نیجریه، غنا، پاکستان و هند برپا شد.

نظر شما :
captcha
Close