کد: 1287-356286      تاریخ ایجاد: ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۰ آبان   تعداد بازدید : 184

برگزاری کارگاه سه روزه مهارت‌های زندگی و روان‌درمانی در شعبه کیش پردیس بین‌الملل

به همت واحد دانشجویی و فرهنگی شعبه کیش پردیس بین‌الملل، کارگاه سه‌روزه مهارت‌های زندگی و روان‌درمانی در شعبه کیش پردیس بین‌الملل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بین‌الملل در این کارگاه که 14 تا 17 آبان با حضور دکتر الهه متوسلی، معاون دانشجویی و فرهنگی پردیس بین‌الملل و دکتر بیات، رئیس مرکز مشاوره معاونت بین‌الملل برپا شد، دانشجویان بین‌الملل به مدت سه روز مورد ارزیابی و روانکاوی قرار گرفته و در کارگاه مهارت‌های زندگی شرکت کردند.
طی روز نخست این کارگاه، دانشجویان ساکن در خوابگاه از نظر روانکاوی بررسی شدند و با هماهنگی اجرایی مسئول خوابگاه‌های دانشجویی کیش، دکتر بیات در دو نوبت صبح و عصر با تعیین وقت قبلی، خدمات مشاوره به بیش از 15 دانشجو ارائه داد.
دانشجویان همچنین در روز دوم، پس از حضور در برنامه‌های مختلف همچون ورزش صبحگاهی و صرف صبحانه گروهی، در کارگاه آموزشی مهارت‌های زندگی شرکت کردند که رئیس مرکز مشاوره معاونت بین‌الملل طی این کارگاه نیز راه‌های مقابله با اضطراب و افسردگی در پس زندگی خوابگاهی، شیوه‌های صحیح زیست گروهی در کنار یکدیگر و نیز راز شاد زیستن را به دانشجویان آموزش داد. 
در حاشیه کارگاه مهارت‌های زندگی با برگزاری مسابقه و سرگرمی‌های مفرح تلاش شد روحیه نشاط و شادابی میان دانشجویان افزایش یابد.
این کارگاه با صرف ناهار گروهی دانشجویان و مسئولان دست‌اندرکار به کار خود پایان داد.  
 

نظر شما :
captcha
Close