کد: 1287-356304      تاریخ ایجاد: ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۶ آبان   تعداد بازدید : 305

نشست دوستانه مدیر جدید توسعه امور بین‌الملل معاونت بین‌الملل با نمایندگان دانشجویان خارجی دانشگاه برگزار شد

نخستین نشست دوستانه دکتر امیرحسین معماری، مدیر جدید توسعه امور بین‌الملل معاونت بین‌الملل با جمعی از نمایندگان دانشجویان بین‌المللی دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بین‌الملل، در این نشست که شنبه 25 آبان 98 در سالن شورای این معاونت برپا شد، دکتر اردلان شریعت از مدیریت توسعه امور بین‌الملل و میر محمدرضا سیدحسنی، کارشناس بین‌الملل و نمایندگان دانشجویان از کشورهای سوازیلند، پاکستان، هند، سوریه، عراق، کنیا و تانزانیا حضور داشتند.
در بخش نخست این گردهمایی، دکتر معماری، موضوع برگزاری هفتمین جشن روز بین‌الملل دانشگاه را مطرح کرد و به ارائه توضیحاتی در خصوص شرایط و نحوه برگزاری این مراسم پرداخت.
مدیر توسعه امور بین‌الملل معاونت بین‌الملل همچنین نظرات حاضران را در زمینه برنامه‌های روز بین‌الملل دانشگاه جویا شد و از دانشجویان خواست دیدگاه‌های خود را به منظور برپایی هر چه بهتر آن بیان کنند.
پس از آن دانشجویان بین‌المللی به تشریح تجربیات تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی تهران و مسائل و کاستی‌های پیش رو پرداختند و راهکارهایی برای ارتقاء شرایط تحصیلی، رفاهی و امکانات خوابگاهی ارائه کردند.
مدیر توسعه امور بین‌الملل معاونت بین‌الملل نیز ضمن توجه به مباحث مطرح شده از برنامه‌ریزی‌های جدید برای کاهش این مسائل و تغییراتی مثبت خبر داد.
دکتر معماری این تحولات را در راستای افزایش رضایت‌مندی دانشجویان خارجی و پیشبرد اهداف بین‌المللی سازی دانشگاه دانست.

 

 

تنظیم خبر: مهناز وحیدی

نظر شما :
captcha
Close