کد: 1287-356390      تاریخ ایجاد: ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۵ آذر   تعداد بازدید : 161

دیدار رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان هرمزگان با دانشجویان شعبه کیش پردیس بین‌الملل

حجت‌الاسلام‌والمسلمین تقوی، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان هرمزگان با حضور در شعبه کیش پردیس بین‌الملل و خوابگاه سارا با دانشجویان بین‌المللی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بین‌الملل، در جریان این برنامه که پنج‌شنبه 21 آذر 98 انجام شد، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان هرمزگان نخست در نشستی مشترک با مسئولان و دانشجویان در شعبه کیش پردیس بین‌الملل شرکت کرد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین تقوی ضمن ابراز خرسندی از فعالیت‌های آموزشی، دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تهران با تعداد قابل‌توجهی دانشجوی بین‌المللی در جزیره کیش گفت: این رویکرد همچنین فرصتی مغتنم برای استان هرمزگان خواهد بود.
وی جذب دانشجویان بین‌المللی را امری مهم در راستای گام دوم انقلاب دانست و این دانشجویان را سفیران فرهنگی ایران اسلامی معرفی کرد.
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان هرمزگان در بازدید دوستانه از خوابگاه دانشجویی سارا نیز حس و حال دانشجویان بین‌الملل از تحصیل در ایران را جویا شد.
دانشجویان حاضر نیز ایران را کشوری خواندند که امنیت را در همه ابعاد برایشان ایجاد کرده و به دلیل ویژگی‌های مثبت فرهنگی زندگی در این کشور برایشان به یک فرصت خوشایند تبدیل شده است.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین تقوی پس از شنیدن صحبت‌های دانشجویان تصریح کرد: مفتخرم که به نمایندگی از رهبر معظم انقلاب در اینجا حاضر هستم و سلام گرم ایشان را به همه شما می‌رسانم. 
وی همچنین قول مساعد داد که طی نخستین دیدار دانشجویی مقام معظم رهبری، سهمیه‌ای را از طرف نهاد رهبری در استان هرمزگان به دانشجویان شعبه کیش دانشگاه اختصاص دهد.
گفتنی است در این دیدار دکتر طولی، معاون نهاد رهبری در دانشگاه‌های استان هرمزگان و دکتر غفاری، رئیس پردیس کیش دانشگاه شریف نیز حضور داشتند.
 

 

نظر شما :
captcha
Close