کد: 1287-356409      تاریخ ایجاد: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۷ آذر   تعداد بازدید : 212

به مناسبت هفته پژوهش و فناوری/سومین کارگاه گرنت نویسی ویژه اعضای هیأت‌علمی دانشگاه برگزار شد

به مناسبت هفته پژوهش و فناوری سومین کارگاه گرنت نویسی براساس استاندارد NIH آمریکا و موسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی ایران (نیماد) ویژه اعضای هیأت‌علمی دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بین‌الملل، این کارگاه سه‌شنبه و چهارشنبه 26 و 27 آذر 98 به همت معاونت پژوهشی پردیس بین‌الملل و در ساختمان شماره دو معاونت بین‌الملل دانشگاه برپا شد.
دکتر احمد اسماعیل‌زاده، معاون پژوهشی پردیس بین‌الملل در خصوص برگزاری این کارگاه گفت: هر شش ماه یکبار با مشارکت معاونت پژوهشی دانشگاه میزبان کارگاه گرنت نویسی خواهیم بود.
وی با اشاره اینکه هدف اصلی توانمندسازی اساتید و اعضای هیأت‌علمی دانشگاه برای اخذ گرنت از منابع خارجی است، اظهار داشت: در دور سوم این کارگاه چون دومین دوره دکتر مهدی میرباقری، از اساتید دانشگاه علوم پزشکی تهران و دانشگاه Northwestern آمریکا، نکات عملی مربوط به نگارش گرنت‌های تحقیقاتی را تشریح کرد.
معاون پژوهشی پردیس بین‌الملل مجموع شرکت‌کنندگان در سومین کارگاه گرنت نویسی را حدود 30 نفر اعلام کرد و افزود: در این گردهمایی دو روزه جزییات پروپوزال نویسی براساس استاندارد NIH آمریکا و نیماد مطرح شد و انواع گرنت‌های مختلف NIH آمریکا مورد بحث قرار گرفت.
دکتر اسماعیل‌زاده تصریح کرد: همچنین مدرس کارگاه اهداف ویژه، نوآوری و اهمیت، روش اجرا و نحوه نوشتن رزومه و نکات مهم دیگر در رابطه با پروپوزال نویسی را به طور کامل و با ذکر مثال بیان کرد.
وی از پیگیری پروپوزال‌های نوشته شده توسط شرکت‌کنندگان تا حصول نتیجه خبر داد و اظهار داشت: معاونت پژوهشی پردیس بین‌الملل دانشگاه پیگیری لازم در این خصوص را انجام می‌دهد تا این پروپوزال‌ها نهایی شده و منجر به اخذ گرنت از منابع خارجی شوند.
معاون پژوهشی پردیس بین‌الملل اظهار امیدواری کرد که طی دوره کنونی معاونت بین الملل دانشگاه فرصت شرکت حداقل 200 عضو هیأت‌علمی دانشگاه در کارگاه‌های گرنت نویسی طبق برنامه‌ریزی انجام شده فراهم شود. 
دکتر اسماعیل‌زاده در پایان لازمه دستیابی به اهداف بین‌المللی را آشنایی گسترده‌تر اساتید و اعضاء هیأت‌علمی با همکاری‌های بین‌المللی دانست و یادآور شد: معاونت بین‌الملل دانشگاه برای رسیدن به این هدف تمام تلاش خود را به کار گرفته و حمایت‌های لازم را انجام خواهد داد.

 

 

خبر و عکس: مهناز وحیدی

نظر شما :
captcha
Close