کد: 1287-356488      تاریخ ایجاد: ۱۳۹۸ سه شنبه ۱۷ دي   تعداد بازدید : 181

به مناسبت آغاز سال نو میلادی/ مسابقات ورزشی در خوابگاه‌های دخترانه پردیس بین‌الملل برگزار شد

به مناسبت آغاز سال نو میلادی و با هدف افزایش فعالیت جسمی و ایجاد شور و نشاط میان دانشجویان بین‌الملل، مسابقات ورزشی ویژه دختران در خوابگاه‌های نیلو و نرگس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بین‌الملل در این مسابقات که 9 و 11 دی 98 به همت معاونت دانشجویی و فرهنگی پردیس بین‌الملل برپا شد، حدود 50 دانشجوی دختر در خوابگاه نیلو و در رشته‌های تنیس روی میز، فوتبال دستی، دارت و طناب زنی با یکدیگر رقابت کردند.
همچنین مسابقات ورزشی دو رشته دارت و طناب زنی نیز در خوابگاه نرگس با شرکت 25 دانشجوی خارجی برگزار شد.
الهه جلالی، شبانه حسین و زلیل هما در رشته تنیس روی میز، انشا زینب، سحر و نورین رشید در رشته فوتبال دستی، زهرا کشف، زینب نصیرو و عاکفه فیاض در رشته دارت و زلیخا ابوبکر، فوزیا علی ماگاشی و معصومه رضوی در رشته طناب زنی طی مسابقات خوابگاه نیلو موفق به کسب رتبه‌های اول تا سوم شدند.
بنابراین گزارش در مسابقات خوابگاه نرگس نیز فضه یاوری، مهک بنت الهدی و آمنا به عنوان نفرات برتر رشته دارت معرفی شدند و آدریا منیر، آمنا و زوفا اقبال نیز مقام اول تا سوم رشته طناب زنی را کسب کردند.
دانشجویان راه یافته به این مسابقات از کشورهای آمریکا، پاکستان، هند و نیجریه و در رشته‌های پزشکی، داروسازی و علوم آزمایشگاهی در دانشگاه علوم پزشکی تهران مشغول به تحصیل هستند.


 

 

تنظیم خبر: مهناز وحیدی

نظر شما :
captcha
Close