کد: 1287-356496      تاریخ ایجاد: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۸ دي   تعداد بازدید : 183

برگزاری مسابقات ورزشی در خوابگاه‌های پسرانه پردیس بین‌الملل به مناسبت سال جدید میلادی

معاونت دانشجویی و فرهنگی پردیس بین‌الملل به مناسبت آغاز سال نو میلادی و با هدف افزایش فعالیت جسمی و ایجاد شور و نشاط میان دانشجویان بین‌الملل، مسابقات ورزشی ویژه پسران را در خوابگاه‌های حجت دوست و میرزای شیرازی برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بین‌الملل در مسابقات خوابگاه میرزای شیرازی که 12 و 17 دی 98 برپا شد، حدود 30 دانشجوی پسر در سه رشته‌ تنیس روی میز، فوتبال دستی و دارت با یکدیگر رقابت کردند.
جواد حیدر، سید علی کمیل شاه و سایکو بلده در رشته فوتبال دستی، محمد فهیم، نگونید زاشه و وجیه الحسن در رشته دارت، موسی الحولی، باقر علی حیدر و مبشر حسین در رشته تنیس روی میز طی مسابقات خوابگاه میرزای شیرازی رتبه‌های اول تا سوم را به دست آوردند.
همچنین در خوابگاه حجت دوست نیز مسابقات با شرکت 50 دانشجوی خارجی در سه رشته مذکور برگزار شد که تادسه بکله تافسه، الیو تیجانی جبریل و ریدوان بدمی آلابی و فضیل احمد وانی، الیو تیجانی جبریل و محمد فضل داتو به عنوان نفرات برتر رشته‌های تنیس روی میز و دارت معرفی شدند و مباشر احمد میر، نصیب موسی و ریدوان بدمی آلابی نیز مقام اول تا سوم رشته فوتبال دستی را کسب کردند. 
راه‌یافتگان به این مسابقات از کشورهای لبنان، پاکستان، گامبیا و زیمباوه و در رشته‌های دندانپزشکی، پزشکی و داروسازی مشغول به تحصیل هستند.

 

نظر شما :
captcha
Close