کد: 1287-356689      تاریخ ایجاد: ۱۳۹۹ سه شنبه ۳۰ ارديبهشت   تعداد بازدید : 178

با حضور متخصصانی از ایران و افغانستان/وبینار بین المللی مدیریت بیمارستان سانتر کرونا برگزار می شود

سلسله نشست‌های بین‌المللی به اشتراک‌گذاری تجارب متخصصان با برگزاری نخستین وبینار (سمینار آنلاین) با عنوان مدیریت بیمارستان سانتر کرونا آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت بین‌الملل، این وبینار چهارشنبه 31 اردیبهشت از ساعت 12/15 تا 13 با مشارکت متخصصانی از ایران و افغانستان برگزار خواهد شد.
هدف از برگزاری وبینار بین‌المللی مدیریت بیمارستان سانتر کرونا به اشتراک‌گذاری تجارب و دانش میان متخصصان دو کشور است ضمن اینکه روش‌های مدیریت و درمان کرونا در ایران و افغانستان نیز بررسی می‌شود.
دکتر سید فرشاد علامه، معاون درمان دانشگاه، دکتر علی دهقان منشادی، معاون درمان بیمارستان امام خمینی (ره)، دکتر فرهاد صارم، مسئول بیمارستان کووید 19 شیدایی هرات و دکتر بشیر احمد بارکزی، مدیر بخش درمان، تجرید و مراقب بیماران کرونا در ولایت هرات در این وبینار سخنرانی خواهند کرد.
همچنین گروهی از شرکت‌کنندگان نشست مذکور، تیم اعزامی به افغانستان برای همکاری در بحران COVID-19 هستند که با هماهنگی سفارت افغانستان در ایران، وزارت صحت عامه افغانستان و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی راهی این کشور خواهند شد.
بنابراین گزارش شبکه اجتماعی جامعه علوم پزشکی کشور (Tritapp)، با همکاری معاونت بین‌الملل دانشگاه وبینار مدیریت بیمارستان سانتر کرونا را برگزار می‌کنند.
گفتنی است ثبت‌نام کنندگان جهت شرکت در وبینار مدیریت بیمارستان سانترال کرونا می‌توانند از طریق لینک https://class.tritapp.net/ch/trinar اقدام کنند.

 

خبر: مهناز وحیدی

نظر شما :
captcha
Close