کد: 1287-356995      تاریخ ایجاد: ۱۳۹۹ شنبه ۶ دي   تعداد بازدید : 93

برگزاری دوره مجازی بین‌المللی دندانپزشکی مبتنی بر شواهد تحت برنامه Appraise to Raise

دوره آموزشی مجازی دندانپزشکی مبتنی بر شواهد (An Introduction to Evidence-Based Dentistry) در قالب برنامه‌ای شش روزه و تحت برنامه Appraise to Raise برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بین‌الملل، این برنامه با حضور سه نفر از اعضای هیأت‌علمی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران و چهار استاد بین‌المللی از کشورهای نروژ، آفریقای جنوبی، امارات متحده عربی و مالزی به صورت یک روز در هفته از ۲۸ آبان تا ۴ دی ماه 99 اجرایی شد.
در این دوره دکتر محمدحسین نکوفر، دکتر احمدرضا شمشیری و دکتر محمدرضا خامی از دانشکده دندانپزشکی دانشگاه به همراه اساتید بین‌المللی پروفسور Jorma Virtanen از دانشگاه برگن نروژ، پروفسور Sadika Khan از دانشگاه Western Cape آفریقای جنوبی، دکتر Nagendrababu Venkateshbabu از دانشگاه شارجه امارات، و دکتر Pulikkotil Shaju Jacob از International Medical University مالزی به ارائه مباحث مختلف دندان‌پزشکی مبتنی بر شواهد پرداختند.
همچنین مراحل مختلف عملکرد مبتنی بر شواهد، طراحی سؤال مناسب، جستجوی شواهد، ارزیابی نقادانه مقالات علمی و تفسیر و کاربست شواهد در جلسات مختلف آموزش داده شد.
طی این دوره مجموعاً 475 نفر از 27 کشور برای پنل های شش‌گانه ثبت نام کردند که به ترتیب کشورهای نیجریه، هند و ایران با تعداد 134، 120 و 75 نفر بیشترین ثبت نامی را داشتند.
دوره مجازی بین‌المللی دندانپزشکی مبتنی بر شواهد توسط دکتر محمد رضا خامی از گروه آموزشی سلامت دهان و دندانپزشکی اجتماعی طراحی شد و با همکاری دکتر فریبا متوسلیان و دکتر حسین حصاری، معاونان بین‌الملل گروه‌های آموزشی دندانپزشکی ترمیمی و سلامت دهان به عنوان Moderator برگزار شد.
فایل صوتی و تصویری وبینار در این لینک قابل‌ دسترس است.


 

نظر شما :
captcha
Close