کد: 1287-357008      تاریخ ایجاد: ۱۳۹۹ شنبه ۱۳ دي   تعداد بازدید : 98

عضویت دکتر آرمان زرگران در گروه مشاوران فارماکوپه گیاهی آمریکا

با تأیید دکتر روی آپتون، رئیس فارماکوپه گیاهی آمریکا (American Herbal Pharmacopeia) دکتر آرمان زرگران، استادیار گروه داروسازی سنتی دانشگاه به عضویت گروه مشاوران (Advisors) این مجموعه علمی درآمد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بین‌الملل، پذیرش این عضو هیأت‌علمی دانشگاه پس از دعوت و بررسی رزومه وی طی سال جاری انجام و به طور رسمی در خبرنامه منتشر شده بنیاد این فارماکوپه (HERBAL QRS BULLETIN) سال 2020، شماره 47 (ویژه اعضای این فارماکوپه) اعلام شد و به زودی بر روی سایت این مجموعه در قسمت advisors قرار خواهد گرفت.
فارماکوپه گیاهی آمریکا از معتبرترین کتب مرجع گیاهان دارویی به شمار می‌رود و این مهم نقطه عطفی برای تعاملات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران با آن نهاد علمی خواهد بود.
توضیح اینکه پیش‌تر نیز مسئولیت نگارش یکی از مونوگراف ها (فصول) این فارماکوپه طی تفاهم‌نامه‌ای به دکتر زرگران واگذار شده است که هم‌اینک به همراه تیمی از متخصصان و اساتید این حوزه چون دکتر امین، دکتر خانوی، دکتر رحیمی، دکتر کریمی، دکتر سعیدی، دکتر منایی، دکتر ساداتی، دکتر سلامی، دکتر سلیمانی، دکتر سلطانی و دکتر زارعی در حال نگارش آن هستند.

نظر شما :
captcha
Close