کد: 1287-357080      تاریخ ایجاد: ۱۳۹۹ يکشنبه ۱۹ بهمن   تعداد بازدید : 95

دانشجویان برتر بین‌الملل دانشگاه از مرکز جامع سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی بازدید کردند

جمعی از دانشجویان برتر بین‌الملل دانشگاه (اعضای کانون ابن‌سینا) با حضور در آزمایشگاه جامع تحقیقات دانشگاه از مرکز جامع سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی معاونت بین‌الملل، این تور مطالعاتی چهارشنبه 15 بهمن 99 توسط مدیریت مرکز و با همکاری معاونت بین‌الملل دانشگاه و دانشکده فناوری‌های نوین پزشکی برگزار شد.
آشنایی دانشجویان بین‌الملل دانشگاه با حیطه رو به رشد سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی، ظرفیت‌های علمی و فناورانه دانشگاه علوم پزشکی تهران در این حیطه و نحوه همکاری علمی با مرکز از جمله اهداف برگزاری این تور بود که با استقبال خوبی از سوی دانشجویان روبرو شد.
این بازدید طی سه بخش انجام و دانشجویان در آغاز با بازار رو به رشد و مبانی این حوزه آشنا شدند و سپس در بازدید از آزمایشگاه‌های تخصصی و شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در مرکز جامع، فرآیند تجاری‌سازی ایده‌های علمی را از ایده تا بازار آموزش دیدند.
در بخش سوم نیز پرسش‌هایی از سوی بازدیدکنندگان مطرح که توسط مسئولان برنامه پاسخ داده شد ضمن اینکه نحوه مراجعه و همکاری با مرکز جامع سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی نیز برای دانشجویان تشریح شد.
دانشجویان بین‌الملل در پایان خواستار ادامه برگزاری این تور مطالعاتی برای سایر دانشجویان و تشکیل دوره‌های آموزشی تکمیلی شدند.
توضیح اینکه مرکز جامع سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی دانشگاه علوم پزشکی تهران یک از مهم‌ترین مراکز نسل سومی در این حوزه بوده که با در اختیار داشتن مجموعه اتاق‌های تمیز، آزمایشگاه‌های تخصصی، شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر و شتاب‌دهنده‌های تخصصی، پذیرای اساتید، دانشجویان، محققان و صاحبان ایده‌های نوآورانه برای حمایت، رشد و شتابدهی است.

 

 

 

تنظیم خبر و عکس: مهناز وحیدی


 

نظر شما :
captcha
Close