کد: 1287-357164      تاریخ ایجاد: ۱۴۰۰ دوشنبه ۲ فروردين   تعداد بازدید : 54

پیام نوروزی رئیس دانشگاه/دکتر کریمی: معرفی و اطلاع رسانی فعالیت‌ها و موفقیت‌ها سبب امیدآفرینی و تلاش بیشتر سرمایه انسانی و اجتماعی در دانشگاه و کشور می شود

رئیس دانشگاه در پیامی تصویری به مناسبت فرارسیدن نوروز 1400 مهم‌ترین مسئله در سال آینده را سرمایه‌های انسانی و اجتماعی کشور دانست و گفت: باید برنامه‌ریزی‌های کشور و دانشگاه به‌گونه‌ای باشد که ضمن حفاظت از این سرمایه‌ها، بتوانیم از نیروهای جوان، پرانرژی و تلاشگر استفاده بهینه کنیم و آن‌ها را در داخل مرزهای کشور نگهداریم.

دانشگاه در سال گذشته با پاندمی کرونا مواجه بود و سال پرتلاشی را پشت سر گذاشت. بر خود وظیفه می‌دانم که به همه عزیزان و همکاران خدا قوت بگویم و آرزوی سلامتی برای تمامی همکاران در حوزه‌های مختلف دارم. امیدوارم در سال جدید با پیشرفت‌هایی که در کشور خصوصاً در حوزه ساخت واکسن (کووید19) می‌شود و دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز خوشبختانه نقش بسیار بی‌بدیلی در این حوزه دارد، بتوانیم به‌عنوان دانشگاهی پاسخگو، در خدمت شهروندان عزیز باشیم. کار بسیار خوب روابط عمومی دانشگاه در سال گذشته و اقدامی که در جهت معرفی فعالیت‌ها انجام داده است، زمینه‌ساز رشد دانشگاه و رشد نیروهای جوان خواهد بود. این اطلاع‌رسانی کمک می‌کند تا همگرایی بیشتری با حوزه‌های مختلف ایجاد شود.
امیدوارم در سال جدید با پیشرفت‌هایی که در کشور خصوصاً در حوزه ساخت واکسن (کووید19) می‌شود و دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز خوشبختانه نقش بسیار بی‌بدیلی در این حوزه دارد، بتوانیم به‌عنوان دانشگاهی پاسخگو، در خدمت شهروندان عزیز باشیم.
دانشگاه در سال گذشته با پاندمی کرونا مواجه بود و سال پرتلاشی را پشت سر گذاشت. بر خود وظیفه می‌دانم که به همه عزیزان و همکاران خدا قوت بگویم و آرزوی سلامتی برای تمامی همکاران در حوزه‌های مختلف دارم.
از این فرصت استفاده می‌کنم و ضمن قدردانی از زحمات تمامی اعضای هیئت‌علمی، از آن‌ها می‌خواهم که در سال جدید در حوزه‌های مختلف، آموزش، پژوهش و خدمات درمانی، با همکاری روابط عمومی، به معرفی موفقیت‌ها، فعالیت‌های انجام‌شده و برنامه‌های سال آینده بپردازند و تنها به بازگو کردن کارهای گذشته بسنده نکنند.
مهم‌ترین مسئله در سال آینده، سرمایه‌های انسانی و اجتماعی کشور هستند؛ ازاین‌رو باید برنامه‌ریزی‌های کشور و دانشگاه به‌گونه‌ای باشد که ضمن حفاظت از این سرمایه‌ها، بتوانیم از نیروهای جوان، پرانرژی و تلاشگر استفاده بهینه کنیم و آن‌ها را در داخل مرزهای کشور نگهداریم. همچنین تلاش کنیم تا امید در دل جوانان زنده بماند چراکه یکی از مسئولیت‌های دانشگاه، امیدآفرینی است و اگر آن را با تلاش جمع بزنیم، بخشی از مشکلات مملکت حل می‌شود.
سرمایه انسانی جوان، می‌تواند بسیاری از مشکلات کشور را همچون خدماتی که در پاندمی کووید 19 ارائه دادند، حل کند.
امیدوارم فعالیت‌های دانشگاه در سال آینده به بار بنشیند و میوه شیرین آن‌که همانا سلامت انسان‌ها است محقق شود چراکه جامعه توسعه‌یافته، محتاج انسان سالم است و این مسئله جزو وظایف و مسئولیت‌های دانشگاه علوم پزشکی تهران است که امیدوارم در سال آینده به بار بنشیند.

 

نظر شما :
captcha
Close