کد: 1287-357169      تاریخ ایجاد: ۱۴۰۰ دوشنبه ۱۶ فروردين   تعداد بازدید : 55

با حضور معاون دانشجویی و فرهنگی پردیس بین‌الملل/ اردوی نوروزی دانشجویان شعبه کیش پردیس بین‌الملل برگزار شد

به مناسبت فرارسیدن ایام نوروز و اعیاد شعبانیه، واحد دانشجویی و فرهنگی شعبه کیش پردیس بین‌الملل اقدام به برگزاری اردوی یک‌روزه تفریحی و ورزشی دانشجویی کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بین‌الملل، چهل نفر از دانشجویان این شعبه چهارشنبه 11 فروردین 1400، ضمن حضور در اردوی یک‌روزه، در مسابقات ورزشی تیمی شرکت کردند.
در ابتدای این مراسم دکتر الهه متوسلی، معاون دانشجویی و فرهنگی پردیس بین‌الملل ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و نوروز باستانی ایرانی بر اهمیت برگزاری فعالیت‌های فرهنگی در طول ایام پاندمی کرونا با رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی برای حفظ نشاط و روحیه دانشجویان تأکید کرد و از دانشجویانی که به برگزاری برنامه‌های مشابه کمک می‌کنند، تشکر کرد.
سپس دانشجویان در مسابقات ورزشی که در شش رشته بازی‌های سنتی چون طناب‌کشی و توپ‌رسانی امدادی ترتیب داده شده بود به صورت گروهی شرکت و نفرات برتر معرفی شدند.
در پایان مراسم از دانشجویانی که تمایل به عضویت در کمیته دانشجویی فعالیت‌های بین‌الملل پردیس کیش دارند ثبت نام به عمل آمد و مقرر شد دانشجویان علاقه‌مند در جلسه رأی‌گیری اعضای اصلی کمیته که یکشنبه 15 فروردین در خوابگاه سارا تشکیل می‌شود، شرکت کنند.

 

 

خبر: زهرا حسین زاده

 

نظر شما :
captcha
Close