کد: 7169-349895      تاریخ ایجاد: ۱۳۹۴ شنبه ۲۳ خرداد   تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۵ دوشنبه ۱۱ بهمن    تعداد بازدید : 2301

دومین جشن فارغ التحصیلی دانش آموختگان دانشکده دندانپزشکی پردیس بین الملل

دومین جشن فارغ التحصیلی دانش آموختگان دانشکده دندانپزشکی پردیس بین الملل برگزار شد

 

در مراسمی که روز پنجشنبه 21 خرداد در سالن اجتماعات ستاد مرکزی دانشگاه و با حضور دکتر عرب خردمند معاون بین الملل دانشگاه ، دکتر حسن زاده  معاون آموزشی پردیس بین الملل و دکتر پور هاشمی رئیس  دانشکده دندانپزشکی برگزار گردید.

 

 

  

 

دکتر پورهاشمی ضمن عرض خیر مقدم گزارشی از پیشرفتهای دانشکده دندانپزشکی در حوزه های مختلف ارائه کرد و با اعلام اینکه  امروز بنابر اظهارات کارشناسان وزارت بهداشت دانشکده دندانپزشکی پردیس بین الملل  علوم پزشکی تهران یکی از ده دانشکده دندانپزشکی برتر کشور است اظهار  داشت ((امروز به لطف الهی و با پشتیبانی مسئولین دانشگاه بویژه جناب آقای  دکتر عرب خردمند  فارغ التحصیلان این دانشکده  از نظر دانش نظری و مهارتهای عملی در شرایط خوبی هستند و میتوانند خدمات خود را با مهارت و کیفیت مطلوب به بیماران خود ارائه نمایند و غالباً قصد أخذ  تخصصی در رشته های مختلف دندانپزشکی دارند)).

 

 

آقای دکتر خردمند  نیز با اشاره به امکانات خوبی که در دانشکده دندانپزشکی فراهم شده است به دانشجویان توصیه کرد قدر خود والدین و دانشگاه را بدانند و این قدر دانی را با ارائه خدمات صادقانه به بیماران نشان دهند. آقای دکتر حسن زاده نیز استفاده از فرصت و بهره برداری بهتر از زمان را بر ای  خدمت به خلق یاد آور شد. در ادامه دکتر سالاری رزیدنت ارتودنسی و دانش آموخته سال گذشته و مسئول دفتر دانش آموختگان دانشکده موفقیت های خود را مرهون تلاشهای دکتر پورهاشمی و دکتر خردمند دانست و به فارغ التحصیلان توصیه کرد،  در دوره های تخصصی شرکت کنند و از یادگیری مداوم غافل نشوند. در این مراسم پس از ارائه لوح تقدیر به برگزیدگان دانشجو و اساتید موسیقی سنتی اجرا شد و در پایان مراسم اداء سوگند دسته جمعی دانش آموختگان اجراء گردید. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظر شما :
captcha
Close