قابل توجه کلیه دانش آموختگان  محترم دندانپزشکی خارج از کشور مرحله  کلینیک شهریور 99

 

الزامی: جهت شرکت در آزمون ملی برای هر درس مبلغ 18.000.000 (هجده میلیون ریال) به حساب شماره 2761900442 بانک ملت با کد شناسه   203110030478  به نام دانشگاه علوم پزشکی از تاریخ یک شهریور 99   الی دو شهریور99 واریز فرمائید. با توجه به شروع امتحانات از15شهریور و لزوم گروه بندی، این زمان قابل تمدید نمی باشد. در صورت عدم ثبت نام و واریز وجه در دوره بعد ثبت نام نمایید. در صورت عدم واریز وجه حتی در صورت ثبت اطلاعات در سایت امکان شرکت در دوره را نخواهید داشت.

* عکس فیش واریزی را به ایمیل دانشکده به آدرس  university.dental@yahoo.com   تا پایان وقت اداری دو شهریور99 ارسال فرمایید.

*اصل فیش واریزی را در روز امتحان به همراه خود داشته باشید.

*لطفاً توجه فرمائید واریز فقط از طریق مراجعه حضوری به شعب بانک ملت و یا توسط کارت خوان دانشکده می باشد و درج کد شناسه ، نام و نام خانوادگی دانش آموخته در فیش ضروری است.(لازم به ذکر میباشد عکس تمام فیش های پرداختی را با ذکر نام بالای هر فیش تا پایان اتمام آزمونهای دانشکده پردیس نزد خود، نگهداری نمایید.)

الزامی: ثبت نام در سایت دانشکده از تاریخ یک شهریور 99   الی دو شهریور99 ، ضروری می باشد .انتخاب دروس کلینیک اختیاری نمی باشد. تمام دروس مانده خود را با رعایت پیش نیاز گذرانده شده، انتخاب نمایید. کد رهگیری را نزد خود نگهدارید. در صورت عدم ثبت نام در سایت حتی در صورت واریز وجه امکان شرکت در دوره را نخواهید داشت.

*در صورت ثبت نام درآزمونها کلینیک و گروه بندی آزمونها ، امکان غیبت به هر دلیل (تاخیر در پرواز، بیماری و...) در امتحان وجود ندارد. لطفاً در این خصوص مراجعه نفرمایید.

در صورت بروز مشکل در ثبت نام از طریق پیام رسان واتس آپ به شماره09358206767 ،پیام خود را تایپ نمایید .کارشناس آزمون ملی در اسرع وقت به پیام شما جواب خواهد داد.

 

آدرس سایت دانشکده دندانپزشکی پردیس بین الملل:

http://gsia.tums.ac.ir/ic_dentistry_schoo

Close