پره کلینیک مرداد 99

 

الزامی: جهت شرکت در آزمون ملی برای هر درس مبلغ 16.000.000 (شانزده میلیون ریال) به حساب شماره 2761900442 بانک ملت با کد شناسه   203110030478  به نام دانشگاه علوم پزشکی از تاریخ 21تیر99   الی 23تیر99 واریز فرمائید. با توجه به شروع امتحانات از4مرداد و لزوم گروه بندی، این زمان قابل تمدید نمی باشد. در صورت عدم ثبت نام و واریز وجه در دوره بعد ثبت نام نمایید. در صورت عدم واریز وجه حتی در صورت ثبت اطلاعات در سایت امکان شرکت در دوره را نخواهید داشت.

* ارسال فیش به  ایمیل دانشکده به آدرس  university.dental@yahoo.com   تا پایان وقت اداری23تیر99الزامی است.

*اصل فیش واریزی را در روز امتحان به همراه خود داشته باشید.

*لطفاً توجه فرمائید واریز فقط از طریق مراجعه حضوری به شعب بانک ملت و یا توسط کارت خوان دانشکده می باشد و درج کد شناسه ، نام و نام خانوادگی دانش آموخته در فیش ضروری است.(لازم به ذکر میباشد عکس تمام فیش های پرداختی را با ذکر نام بالای هر فیش تا پایان اتمام آزمونهای دانشکده پردیس نزد خود، نگهداری نمایید.)

الزامی: ثبت نام در سایت دانشکده از تاریخ 21تیر99   الی 23تیر99 ، ضروری می باشد .انتخاب دروس پره کلینیک اختیاری نمی باشد. تمام دروس مانده خود را انتخاب نمایید. کد رهگیری را نزد خود نگهدارید. در صورت عدم ثبت نام در سایت حتی در صورت واریز وجه امکان شرکت در دوره را نخواهید داشت.

*در صورت ثبت نام درآزمونها پره کلینیک و گروه بندی آزمونها ، امکان غیبت به هر دلیل (تاخیر در پرواز، بیماری و...) در امتحان وجود ندارد. لطفاً در این خصوص مراجعه نفرمایید.

در صورت بروز مشکل در ثبت نام از طریق پیام رسان واتس آپ به شماره09358206767 ،پیام خود را تایپ نمایید .کارشناس آزمون ملی در اسرع وقت به پیام شما جواب خواهد داد.

آدرس سایت دانشکده دندانپزشکی پردیس بین الملل:

http://gsia.tums.ac.ir/ic_dentistry_school

Close