قابل توجه کلیه دانش آموختگان  محترم دندانپزشکی خارج از کشور مرحله  کلینیک زمستان 1399
 
الزامی: جهت شرکت در آزمون ملی برای هر درس مبلغ 18.000.000 (هجده میلیون ریال) به حساب شماره 2761900442 بانک ملت با کد شناسه   203110030478  به نام دانشگاه علوم پزشکی به تاریخ هشتم آذر ماه سال 1399 واریز فرمائید. با توجه به شروع امتحانات از یکم دی ماه 1399 و لزوم گروه بندی، این زمان قابل تمدید نمی باشد. در صورت عدم ثبت نام و واریز وجه در دوره بعد ثبت نام نمایید. در صورت عدم واریز وجه حتی در صورت ثبت اطلاعات در سایت امکان شرکت در دوره را نخواهید داشت.
* عکس فیش واریزی را به ایمیل دانشکده به آدرس  university.dental@yahoo.com   صرفا در تاریخ هشتم آذر ماه 1399 ارسال فرمایید.
*اصل فیش واریزی را در روز امتحان به همراه خود داشته باشید و تحویل جناب آقای آمالی نمائید.
*لطفاً توجه فرمائید واریز فقط از طریق مراجعه حضوری به شعب بانک ملت و یا توسط کارت خوان دانشکده می باشد و درج کد شناسه ، نام و نام خانوادگی دانش آموخته در فیش ضروری است.(لازم به ذکر میباشد عکس تمام فیش های پرداختی را با ذکر نام بالای هر فیش تا پایان اتمام آزمونهای دانشکده پردیس نزد خود، نگهداری نمایید.)
الزامی: ثبت نام در سایت دانشکده صرفا در تاریخ هشتم آذر ماه 1399 ، ضروری می باشد .انتخاب دروس کلینیک اختیاری نمی باشد. تمام دروس مانده خود را با رعایت پیش نیاز گذرانده شده، انتخاب نمایید. کد رهگیری را نزد خود نگهدارید. در صورت عدم ثبت نام در سایت حتی در صورت واریز وجه امکان شرکت در دوره را نخواهید داشت.
باتوجه به محدودیت های کرونایی و شروع فصل زمستان (بارندگی برف و باران) پس از ثبت نام، هیچگونه عذری پذیرفته نمی باشد.لازم به ذکر است به هیچ علت امکان جابجایی در امتحانات وجود ندارد.
طول مدت امتحانات از ابتدای دی ماه به مدت سه ماه می باشد.
*در صورت ثبت نام درآزمونها کلینیک و گروه بندی آزمونها ، امکان غیبت به هر دلیل (تاخیر در پرواز، بیماری و...) در امتحان وجود ندارد. لطفاً در این خصوص مراجعه نفرمایید.
در صورت بروز مشکل در ثبت نام از طریق پیام رسان واتس آپ به شماره09358206767 ،پیام خود را تایپ نمایید .کارشناس آزمون ملی در اسرع وقت به پیام شما جواب خواهد داد.
آدرس سایت دانشکده دندانپزشکی پردیس بین الملل:
http://gsia.tums.ac.ir/ic_dentistry_schoo
Close