کد: 15499-350194      تاریخ ایجاد: ۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۸ مرداد   تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۸ مرداد    تعداد بازدید : 1835

اطلاعیه فوری

به اطلاع آندسته از دانشجویان ورودی 86 که از فروردین ماه سال 93 وارد دوره کاروززی شده اند می رساند...

  به اطلاع آندسته از دانشجویان ورودی 86 که از فروردین ماه سال 93 وارد دوره کاروززی شده اند می رساند:

1-    چنانچه دانشجویان نسبت به دفاع از پایان نامه خود  از تاریخ 15 شهریور لغایت 15 مهر ماه سال 94 مطمئن هستند، لازم است تا تاریخ 4 شهریور ماه به معاونت دانشکده پزشکی، سرکار خانم ذوالفقاری، مراجعه و نسبت به اخذ این واحد در ترم تابستان اقدام نمایند.  در غیر این صورت این واحد در نیمسال اول سال 94 جهت ایشان اخذ خواهد شد.

 

2-    چنانچه دانشجویان مایل به نگه داشتن پایان نامه خود باشند(جهت دانشجویانی که قصد فارغ التحصیل شدن تا مهر ماه 94 را ندارند) لازم است در هر نیمسال آن واحد را اخذ و شهریه آن را طبق مصوبه پردیس بین الملل پرداخت نمایند .  وضعیت نمره این واحد تا مشخص نشدن نمره در سیستم ناتمام باقی خواهد ماند.

3-    شرایط استریت شدن در دانشکده پزشکی پردیس بین الملل وجود دارد؛ لذا لازم است دانشجویان واجد شرایط تا هفته اول مهر ماه نسبت به معرفی خود به سرکار خانم ذوالفقاری اقدام نمایند.

4-    چنانچه نمره دانشجویان در درس زبان از حد مجاز کمتر باشد با اخذ تعهد تا 6 ماه بعد فرصت ارایه آن را خواهند داشت.  لازم به ذکر است تا ارایه این مدرک امکان فارغ التحصیل شدن وجود نخواهد داشت.

5-    امکان دفاع از پایان نامه بدون انجام مراحل فارغ التحصیلی وجود ندارد.  تاریخ فارغ التحصیلی تاریخ دفاع از پایان نامه خواهد بود.

6-    لازم به ذکر است چنانچه دانشجویان در  انجام هر یک از این مراحل کوتاهی نمایند،  تمامی عواقب آن بر عهده شخص دانشجو خواهد بود و دانشکده هیچ مسئولیتی در قبال اهمال ایشان نخواهد داشت.

نظر شما :
captcha
Close