دانشگاه علوم پزشکی تهران
معاونت بین الملل دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران
دانشکده پزشکی پردیس
کد : 15499-351718      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵ دوشنبه ۸ شهريور تعداد بازدید : 2058

اخبارو اطلاعیه | قابل توجه تمامي دانشجويان پرديس بين الملل دانشگاه علوم پزشکي تهران فرآیند مالی نیمسال اول سال تحصیل...

قابل توجه تمامي دانشجويان پرديس بين الملل دانشگاه علوم پزشکي تهران فرآیند مالی نیمسال اول سال تحصیلی 96-95
قابل توجه تمامي دانشجويان پرديس بين الملل دانشگاه علوم پزشکي تهران فرآیند مالی نیمسال اول سال تحصیلی 96-95

 

بدينوسيله به اطلاع مي رساند با عنايت به فرا رسیدن نیمسال اول سال تحصیلی 96-95 شهريه هاي آموزشي مصوب واحدهاي پرديس بين الملل دانشگاه علوم پزشكي تهران منطبق با نرخنامه شهریه های آموزشی به شرح جدول پيوست اعلام می گردد. دانشجویان محترم برای تکمیل فرآیند مالی و ثبت نام در نیمسال جديد، می بایست نسبت به پرداخت بدهي هاي احتمالي و همچنين شهريه آموزشی مصوب در بازه زمانی 95/6/10 لغایت 95/6/18 از طریق پرداخت الکترونیکی سامانه مدیریت آموزشی (سما) با درج کد شناسه محل تحصیل خود اقدام و سپس واحدهای درسی مربوطه را انتخاب و ثبت نام نمایند.

 

توجه 1: شایان ذکر است فقط پرداخت های الکترونیکی از طریق سامانه مدیریت آموزشی(سما) مورد قبول امور مالی پردیس بین الملل خواهد بود و ملاک پذیرش تراکنش های مالی وصول تراکنش در حساب مقصد است.

توجه 2: در صورت ثبت بدهی احتمالی دانشجو در سامانه مربوطه، پرداخت بدهی معوق الزامی است و فرآیند ثبت نام نیمسال تابستانی پس از پرداخت کامل بدهی معوقه و شهریه مربوط به این نیمسال فعال می گردد.

توجه 3: همچنین به استناد نظامنامه شهریه های مصوب پردیس بین الملل تبعات ناشی از عدم رعایت برنامه زمانبندی برای ثبت نام و تکمیل فرآیند مالی متوجه دانشجو بوده و ثبت نام نهایی ایشان نهایی ایشان منوط به پرداخت کامل شهریه(از طریق درگاه الکترونیکی)می باشد.

 

 

 
 


 

 

 

توجه : بدیهی است تبعات ناشی عدم رعایت برنامه زمان بندی اعلام شده متوجه شخص دانشجو خواهد بود و پردیس بین الملل مسئولیتی در قبال ثبت نام ایشان پس از آن تاریخ نخواهد داشت.