دانشگاه علوم پزشکی تهران
معاونت بین الملل دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران
دانشکده پزشکی پردیس
کد : 15499-351755      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵ سه شنبه ۱۶ شهريور تعداد بازدید : 1378

اخبارو اطلاعیه | الزام ارزشيابي اعضاء محترم هيأت علمي دانشكده پزشكي در مقطع علوم پايه توسط دانشجويان پزشكي و تحصيلات ...

الزام ارزشيابي اعضاء محترم هيأت علمي دانشكده پزشكي در مقطع علوم پايه توسط دانشجويان پزشكي و تحصيلات تكميلي پیش از انتخاب واحد
دانشجویان جهت ثبت نام و انتخاب واحد می بایست از طریق مراجعه به سامانه ارزشيابي به آدرس http://eval.tums.ac.ir اقدام به تکمیل فرم ارزشیابی کنند تا بتوانند انتخاب واحد نمایند.

دانشجویان جهت ثبت نام و انتخاب واحد می بایست از طریق مراجعه به سامانه ارزشيابي به آدرس http://eval.tums.ac.ir  اقدام  به تکمیل فرم ارزشیابی نموده تا بتوانند انتخاب واحد نمایند.

لازم به ذكر است در سامانه ارزشيابي محدوديتي در مورد زمانبندي در نظر گرفته نشده است و زمانبندي تعيين شده در مورد انتخاب واحد دانشجويان مي تواند مبناي تعيين دوره زماني ورود به سامانه ارزشيابي قرار گيرد.

در پيوست دستورالعمل تصويري كار با سامانه جهت تكميل فرم هاي مرتبط با كيفيت آموزش اعضاء هيأت علمي جهت اطلاع رساني به فراگيران قابل بهره برداري است.

ضمناً كانال تلگرامي به آدرس https://telegram.me/evaltums  به منظور پاسخگويي به سوالات احتمالي دانشجويان در اين خصوص توسط اداره ارزشيابي ايجاد شده است.

 

جهت دیدن دستورالعمل تصويري كار با سامانه جهت تكميل فرم هاي مرتبط کلیک نمایید