دانشگاه علوم پزشکی تهران
معاونت بین الملل دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران
دانشکده پزشکی پردیس
کد : 15499-351914      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵ دوشنبه ۱۹ مهر تعداد بازدید : 1102

اخبارو اطلاعیه | تمدید مهلت ثبت نام سومین جشنواره دانشجویی ابن سینا

تمدید مهلت ثبت نام سومین جشنواره دانشجویی ابن سینا
ثبت نام سومین جشنواره دانشجویی ابن سینا که از 15 شهریورماه آغاز و طبق اعلام قبلی تا روز شنبه 17 مهرماه ادامه داشت، پس از بررسی دبیرخانه جشنواره ثبت نام تا 27 مهرماه تمدید شد.

دکتر محقق از تمدید مهلت ثبت نام سومین جشنواره دانشجویی ابن سینا خبر داد

 

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی، ثبت نام سومین جشنواره دانشجویی ابن سینا که از 15 شهریورماه آغاز و طبق اعلام قبلی تا روز شنبه 17 مهرماه ادامه داشت، پس از بررسی دبیرخانه جشنواره ثبت نام تا 27 مهرماه تمدید شد.
بر اساس این گزارش، دکتر محقق معاون دانشجویی و دبیر سومین جشنواره گفت: با توجه به ثبت نام دانشجویان و همچنین نیاز به ارسال مدارک و اطلاعات در سایت جشنواره، در نخستین جلسه هیات داوران سومین جشنواره ابن‌سینا که 13 مهر 95 در سالن شورا تشکیل شد، با تمدید مهلت ثبت نام بمدت 10 روز دیگر موافقت شد و دانشجویان علاقمند به شرکت در سومین جشنواره دانشجویی ابن سینا می توانند تا 27 مهرماه نسبت به ثبت نام و ارسال مدارک اقدام کنند.
دبیر جشنواره ادامه داد: جشنواره دانشجویی ابن سینا صرفا برای دانشجویان ایرانی و بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار خواهد شد و دانشجویان تمامی مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری عمومی، دکتری تخصصی، دستیاری و فلوشیپ می‌توانند با توجه به اهداف و محورهای جشنواره از طریق نشانی الکترونیکی جشنواره http://avicennastu.tums.ac.ir در آن شرکت کنند.
توضیح اینکه، بخش های این دوره از جشنواره شامل آموزشی، پژوهشی، کیفیت خدمات سلامت، قرآن و عترت، هنری ادبی، اجتماعی، ورزشی و دانشجوی نمونه و جامع جشنواره است و هدف جشنواره دانشجویی ابن سینا شناسایی و معرفی فعالیت های برتر دانشجویی در حیطه های مختلف است. 
همچنین کانال تلگرامی به نشانی https://telegram.me/avicennastu برای اطلاع از اخبار جشنواره تشکیل شده و دانشجویان می توانند در آن عضو شوند./ق