کد: 9590-11060      تاریخ ایجاد: ۱۳۹۲ يکشنبه ۳ شهريور   تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۳ يکشنبه ۱۷ فروردين    تعداد بازدید : 1770

فراخوان جشنواره سطح ملي/ پايان نامه هاي دانشجويي علوم پزشكي كشور

با سپاس از خداوند بزرگ، اولين جشنواره سطح ملي پايان نامه هاي علوم پزشكي كشور به منظور انتخاب و معرفي، برترين پايان نامه هاي دانشجويي در مقاطع مختلف تخصصي، PhD، دكتراي عمومي و كارشناسي ارشد و ...

فراخوان جشنواره سطح ملي

پايان نامه هاي دانشجويي علوم پزشكي كشور

 

با سپاس از خداموند بزرگ، اولين جشنواره سطح ملي پايان نامه هاي علوم پزشكي كشور به منظور انتخاب و معرفي برترين پايان نامه هاي دانشجويي در مقاطع مختلف تخصصي، PhD، دكتراي عمومي و كارشناسي ارشد و قدرداني از فعاليت هاي ارزشمند دانشجويان محقق داراي پايان نامه هاي ارزشمند در آبان ماه سال جاري برگزار مي گردد.

داوطلبان شركت در اين دوره از جشنواره مي توانند در صورت داشتن شرايط شركت كه در دستورالعمل ثبت نام در سايت جشنواره قرار دارد از دو طريق ثبت نام نمايند.

  1. دانشگاههاي علوم پزشكي كشور مي توانند با ثبت برترين پايان نامه هاي دفاع شده مربوط به سال 1389 و به بعد در سايت جشنواره كه واجد شرايط برابر دستورالعمل اعلام شده باشند آنها را براي انتخاب در سطح ملي جشنواره نامزذ نمايند.
  2. محققين محترمي كه دفاع پايان نامه آنها مربوط به سال 1389 يا به بعد بوده و واجد شرايط شركت برابر دستورالعمل اعلام شده باشند مي توانند با مراجعه به سايت جشنواره و ارسال مستندات لازم ثبت نام نمايند.

 

آغاز ثبت نام: 1/7/1392

مهلت ارسال مدارك حداكثر تا تاريخ: 20/7/1392

متقاضيان شركت در جشنواره جهت ثبت نام و كسب اطلاعات بيشتر مي توانند به نشاني الكترونيكي FMT.hbi.ir  مراجعه نموده و مدارك تكميل شده را از طريق اين سايت ارسال نمايند.

نظر شما :
captcha
Close