تعداد بازدید : 92

انتخاب واحد دانشجويان مهمان

قابل توجه دانشجویانی که با میهمانی آنها در نیمسال دوم سال تحصیلی 1400-1399 در دانشگاه علوم پزشکی تهران موافقت شده است.

دانشجویانی که با میهمانی آنها در نیمسال دوم سال تحصیلی 1400-1399 در دانشگاه علوم پزشکی تهران موافقت گردیده؛ ضروری است از روز شنبه مورخ چهار بهمن ماه 1399 لغایت پایان وقت روز دوشنبه ششم بهمن ماه 1399 با مراجعه به سایت https://sipad.tums.ac.ir/fromguest  و تکمیل و تایید فرم مشخصات نسبت به ثبت نام و تمدید شماره دانشجویی خود اقدام نمایند.

تذکر مهم: قبل از اقدام برای ثبت نام، با ورود به سامانه سیپاد کد ملی و شناسنامه ثبت شده در سیستم را کنترل و صرفا با کد ملی و شناسنامه مندرج در سامانه فوق اقدام به ثبت نام جهت تمدید شماره دانشجویی نمایید.

-جهت آگاهي از تكميل بودن و تاييد مدارك ضروري است مجددا" بعد از یک روز كاري به سايت مراجعه و شماره دانشجویی خود را مشاهده نماييد.

* انتخاب واحد دانشجویان میهمان پس از تمدید شماره دانشجویی از روز سه شنبه 7  بهمن ماه 1399 لغایت پایان وقت روز پنجشنبه 9 بهمن ماه 1399 می­باشد.

* ضمنا دانشجویان میهمان هنگام انتخاب واحد ملزم به پرداخت کلیه شهریه تحصیلی نیمسال دوم 1400-1399 می­باشند. و آن دسته از دانشجویانی که بنا بر شرایط خاص با تقسیط شهریه آنها موافقت می­گردد حداکثر قبل از شروع امتحانات ملزم به پرداخت کلیه شهریه تحصیلی و تسویه حساب می باشند. در غیر اینصورت این دانشگاه هیچگونه مسئولیتی در خصوص اعلام نمره یا مکاتبه با دانشگاه مبداء بعد از تاریخ یاد شده را نخواهد داشت.   

 

Close