کد: 7309-351931      تاریخ ایجاد: ۱۳۹۵ يکشنبه ۲۵ مهر   تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۵ يکشنبه ۲۵ مهر    تعداد بازدید : 3274

سامانه داروها و سموم

معرفی سامانه یکپارچه داروها و سموم... http://www.samandaru.com/

سامانه یکپارچه اطلاع رسانی داروها و سموم با توجه به هدف ارائه اطلاعات علمی و کاربردی در خصوص داروها و مسمومیت ها، خدمات متنوعی را با توجه به سطح علمی کاربر عرضه می نماید.

اطلاعات مربوط به تهیه داروهای دچار کمبود مقطعی از دروخانه ها در قسمت جستجوی دارو و از طریق تلفن همراه صورت می گیرد. در این سامانه، اطلاعات مربوط به داروهایی که به طور مقطعی دچار کمبود شده اند، از داروخانه های سطح شهر دریافت می شود و از طریق تلفن همراه در اختیار متقاضیان قرار می گیرد. هموطنان با استفاده از این خدمت، در هر منطقه از تهران بزرگ و در هر کجای ایران می توانند داروخانه دارای موجودی از داروی مورد نظر خود را شناسایی (داروخانه ای را که داروی مورد نظر را موجود دارد شناسایی کرده) و سپس جهت تهیه داروی مورد نظر به همان داروخانه مراجعه نمایند.

در قسمت فهرست های دارویی، انواع فهرست های کاربردی جهت استفاده پزشکان و داروسازان عضو سامانه قرار داده شده است که از جمله آنها (از آن جمله می توان به فهرست ... اشاره نمود.) فهرست داروهای تولیدی، وارداتی، شرکتهای پخش دارو (آدرس نشانی و تلفن)، شرکتهای تولیدی دارو (آدرس نشانی و تلفن)، تغییر قیمت داروها و تعهدات بیمه ها و بسیاری اطلاعات کاربردی دیگر قابل مشاهده خواهد بود.

در قسمت اطلاعات عمومی دارویی و مسمومیتها، اطلاعات مورد نظر در سطح مصرف کنندگان دارو(اطلاعاتی جهت استفاده مصرف کنندگان دارو) و بطور کلی گروه غیر پزشکی قرار داده شده است.

در قسمت دریافت بروشورهای دارویی، بروشورهای دارویی بر طبق(مطابق با) اصول و استانداردها و براساس جدیدترین منابع علمی ، جهت استفاده شرکتهای تولیدی و وارداتی قرار داده شده است. بدیهی است، شرکت استفاده کننده می تواند تا حدی که به اصول کلی لطمه وارد نشود، مواردی را بر حسب شرایط ساخت دارو به بروشور اضافه یا کم نماید. این قسمت نیز تنها قابل استفاده توسط شرکتهای دارویی عضو سامانه می باشد.(نیز مانند قسمت فهرست های دارویی، تنها توسط شرکت های دارویی عضو سامانه قابل استفاده می باشد.)

در قسمت (بخش) اخبار، آخرین اخبار دارویی ایران و جهان در اختیار عموم کاربران گذاشته می شود.

در قسمت لینکهای مفید، عموم کاربران آدرسهای سودمندی را درخصوص داروها در اختیار خواهند داشت. (نشانی های سودمند اینترنتی درخصوص داروها در اختیار عموم کاربران قرار خواهد گرفت، قرار می گیرد.)

دانشجویان گرامی می توانند جهت دسترسی به مطالب مفید این سامانه به لینک ذیل مراجعه نمایند. 

سمانه یکپارچه اطلاع رسانی داروها و سموم

نظر شما :
captcha
نظرات بینندگان
Load More...
Close