کد: 7309-356175      تاریخ ایجاد: ۱۳۹۸ يکشنبه ۷ مهر   تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۹ سه شنبه ۱ مهر    تعداد بازدید : 470

Zednee

امکان دسترسی رایگان دانشجویان به مدارک علمی انگلیسی و فارسی

Zednee اساساً با هدف سهولت دسترسی به متون دسترسی آزاد داوری شده ایجاد شده است. این درگاه با ایجاد محیطی لذت بخش چالش هایی که پژوهشگران و دانشجویان در دسترسی سنتی به متون مرتبط و باکیفیت دانشگاهی دارند را مرتفع می سازد.

بیشتر پژوهشگران معمولاً در دستیابی به منابعی که در زوایای بدنه انتشارات دانشگاهی پنهان گشته اند، چالش هایی دارند که آنها را از بازیابی پژوهش های باکیفیت ناامید می سازد. قابلیت بازیابی آسان و قابل اطمینان بودن منابع از جمله دغدغه های پژوهشگران می باشد. Zednee به تمام این چالش ها پاسخ می دهد، به کشف و بازیابی منابع مرتبط کمک می کند، ایده های پژوهشی جدیدی به کاربران ارایه داده و به طور کلی کار در دنیای پژوهش را لذت بخش تر می کند.

Zednee بدون نیاز به پرداخت برای محتوای اشتراکی قدرت نهفته در پژوهش های دسترسی آزاد را آشکار می کند، قدرتی که کاربران نهایی هنوز وسعت آن را درنیافته اند. Zednee بیش از ۱۰۰ میلیون منبع ، ۲۰,۰۰۰ مجله داوری- همتا و همچنین سایر انواع منابع از قبیل مقالات کنفرانسی، پایان نامه و ... را پوشش می دهد و مفتخر است که این حجم قابل توجه از داده را بدون محدودیت مکانی و زمانی به صورت آنلاین و همچنین با قابلیت دانلود برای تمام کاربران دسترس پذیر نماید.

Zednee با هدف دسترسی همگانی به اطلاعات و دانش گام بر میدارد. بدیهی است که این امر کلید یادگیری و ارتقای کیفیت زندگی برای نوع بشر می باشد.

آدرس اینترنتی: https://appzednee.io/

نظر شما :
captcha
Close