کد: 15499-358132      تاریخ ایجاد: ۱۴۰۱ شنبه ۸ مرداد   تعداد بازدید : 737

چگونگی ثبت درخواست و پیگیری آن

احتراماً، به اطلاع می رساند انجام امور آموزشی دانشجویان با ثبت درخواست رسمی و اداری انجام خواهد شد. لذا با توجه به لزوم نیاز به زمان تعیین شده (حداقل 2 تا 5 روز کاری برای شروع پروسه شروع، پیگیری و انجام آن) دانشجویان هر چه سریع تر نسبت به ارسال درخواست خود اقدام نمایند.

چگونگی ثبت درخواست و پیگیری آن

احتراماً، به اطلاع می رساند انجام امور آموزشی دانشجویان با ثبت درخواست رسمی و اداری انجام خواهد شد.  لذا با توجه به لزوم نیاز به زمان تعیین شده (حداقل 2 تا 5  روز کاری برای شروع پروسه شروع، پیگیری و انجام آن) دانشجویان هر چه سریع تر نسبت به ارسال درخواست خود اقدام نمایند.

             1. از طریق میز خدمت (mizekhedmat.tums.ac.ir): پس از ارسال درخواست لازم است دانشجو از طریق موبایل خود پیگیر ارسال پیام های کارشناسان مربوطه باشند.

در صورت انجام نشدن کار حداکثر تا 5 روز اداری با مراجعه حضوری به اداره آموزش دانشکده یا تماس با دفتر دانشکده (021-81634213) با کارشناس مربوطه صحبت و پروسه خود را پیگیری نمایید.

2. مراجعه حضوری به اداره آموزش و ثبت درخواست بصورت دستی

از ارسال پیام در شبکه های مجازی و یا هر نوع تماس با تلفن شخصی کارشناسان جداً خودداری فرمایید، انجام امور مربوطه از این طریق هیچ گونه پیگیری و اقدامی نخواهد داشت تنها راه اطلاع رسانی مستند سایت دانشکده می باشد.

 

نظر شما :
captcha
Close